Ładna plaża ale sporo turystów

Zrecenzowano: 24 stycznia 2018
HannaBarbera
Bydgoszcz, Polska
Ładnie i przyjemnie

Ładna plaża. Lokalne budki z jedzeniem w bardzo atrakcyjnych cenach. Lokalni turyści ale nie za... Przeczytaj więcej

robertbogumil
warsaw
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 556)

Zrecenzowano: 24 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Całkiem ładna plaża ale dużo turystów. Myśle ze dobre miejsce dla ludzi z dziećmi, dużo się dzieje i dzieciaki nie będą się Nudzić.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, HannaBarbera
Zrecenzowano: 11 maja 2017

Miejsce faktycznie pełne turystów. Tutaj nie można się nudzić. Ceny jednak dosyć wysokie za skutery wodne lub podobne temu atrakcje. Przepiękne zachody słońca są za darmo.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, mb_rszy
Zrecenzowano: 10 marca 2017

Cenang Beach to jedna z najładniejszych plaż na wyspie Langkawi. Jest bardzo szeroka, ze złotym piaskiem i przepiękną panoramą i cudownymi zachodami słońca. Polecam to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, Michal274812
Zrecenzowano: 27 lutego 2016

Piasek super, widok OK, ale woda mętnawa. Jeżdżą też czasem po niej samochody i ciężko odpocząć przy ciągłym hałasie motorówek, skijetów i innych atrakcji. Im dalej na północ tym plaża czystsza i spokojna.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
1  Dziękujemy, Maro_Sz
Zrecenzowano: 10 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża z białym piaskiem . Podobno nie najładniejsza na wyspie. Wg nas najładniejsza. Wystarczy odejść od głównego wejścia w kierunku hoteli , a tam już spokój, praktycznie żadnych ludzi , drzewka pod którymi można znaleźć cień, czysta woda z łagodnym zejściem. Jedyne co przeszkadza to meduzy, które lubią poszczypac . Nie bójcie się tej plazy, ze tłoczno, brzydko. My byliśmy w trakcie chińskiego nowego roku czyli praktycznie w szczycie sezonu i do polskich zatłoczonych plaż jest jej baaaaardzo daleko :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
2  Dziękujemy, JoannaTomasz