“Wspaniałe ryby i owoce morza”

Orkid Ria Seafood Restaurant
Nr 4 wśród 49 Restauracje (Pantai Cenang)
Kuchnie: Owoce morza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja taka trochę masówka ale za to ryby i owoce morze wspaniale. Nie ma atmosfery ale za to jedzenie przepyszne choć dość drogie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Paweł G

Zrecenzowano 4 lutego 2018

W tej chińskiej restauracji można zjeść większość azjatyckich potraw i wspaniale przyrządzone krewetki i ryby . Bardzo życzliwa obsługa . Jedyny mankament to , że trzeba czasem poczekać na wolny stolik . Gorąco polecam .

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, turysta178
Zrecenzowano 11 maja 2017

Może tutaj nie jest tanio ale na pewno smacznie. Obsługa jest nienaganna (jak na tej klasy lokal). Ponieważ nie ma sali dla niepalących to najlepiej zająć miejsce przy oknie. Jedzenie jest przygotowywane prawie natychmiast, miejsc dosyć dużo jednak niewiele wolnych. Spore menu gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Świetne ryby i owoce morza. Gdyby jeszcze był ładny widok na zewnątrz to mogłoby być bardzo romantycznie.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, mb_rszy
Zrecenzowano 10 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Najpyszniejsze ryby i owoce morza na wyspie ! Podane na 5 rożnych sposobów, świeżutkie , wspaniałe ! Wieczorem trzeba poczekać na stolik, chociaż restauracja jest duża. Samo to jest rekomendacja sama w sobie ! Świetna organizacja, smaki palce lizać ! Cena przystępna.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, JoannaTomasz
Zrecenzowano 30 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Do restauracji dotarliśmy przez przypadek gdyż natknęliśmy się na sporą grupę osób czekająca na stolik. Po przeczytaniu menu i obserwacji gości postanowiliśmy poczekać na stolik. Było warto. Ryba po tajsku przepyszna, zupy tez doskonale. Mimo że restauracja jest duża obsługa sprawna a ceny przystępne. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, Karkut S

Orkid Ria Seafood Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pantai Cenang, Langkawi

Langkawi, Langkawi District

Byłeś(-aś) w Orkid Ria Seafood Restaurant? Podziel się wrażeniami!