“Pyszny obiad”
Remetzo — recenzja

Remetzo
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Perdika)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Pyszna ośmiornica. Wspaniały widok. Perdika jest urokliwa. Obsługa na najwyższym poziomie, wszyscy zainteresowani gościem. Przyjazny właściciel, stara się z każdym porozmawiać. Czujesz się w tym miejscu jak u znajomych. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 5dorota

Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy owoce morza, dania smaczne i w przyzwoitej cenie ok 10-15 EUR za danie. Dania obfite, miła obsługa, ładnie umiejscowiona knajpka tuż przy małym porcie. Widok na morze.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Malgorzata B
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Udaliśmy się na kolację z grupą przyjaciół do podobno najlepszej restauracji w Perdice ale oprócz bardzo kontaktowego właściciela , który działa szybko i z uśmiechem wszystko inne było mocno średnie . Bardzo dużo klientów mimo to obsługa sprawna , jedzenie słabe jedynie rachunek był dosyć niski.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Renatasy
Zrecenzowano 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Nie moge zgodzic sie, ze to nr 1, osmiornica twardawa i.pokrojona w male kawalki a wolalbym w calosci, porcje male, sami doliczaja do rachunku chleb i nie podaja wody, choc daja deser przynajmniej...ogolnie mam mieszane uczucia

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Maciej C
Zrecenzowano 3 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne ryby , szczególnie Dorada .przemili ludzie . Bardzo blisko mariny . Byliśmy tam juz dwa zrazy . Naprawdę warto. Ceny sa umiarkowane.

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, Tomasz Z

Remetzo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Remetzo? Podziel się wrażeniami!