“Przereklamowana”
Remetzo — recenzja

Remetzo
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Perdika)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Udaliśmy się na kolację z grupą przyjaciół do podobno najlepszej restauracji w Perdice ale oprócz bardzo kontaktowego właściciela , który działa szybko i z uśmiechem wszystko inne było mocno średnie . Bardzo dużo klientów mimo to obsługa sprawna , jedzenie słabe jedynie rachunek był dosyć niski.

Dziękujemy, Renatasy

Zrecenzowano 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Nie moge zgodzic sie, ze to nr 1, osmiornica twardawa i.pokrojona w male kawalki a wolalbym w calosci, porcje male, sami doliczaja do rachunku chleb i nie podaja wody, choc daja deser przynajmniej...ogolnie mam mieszane uczucia

Dziękujemy, Maciej C
Zrecenzowano 3 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne ryby , szczególnie Dorada .przemili ludzie . Bardzo blisko mariny . Byliśmy tam juz dwa zrazy . Naprawdę warto. Ceny sa umiarkowane.

Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 22 października 2015

Byłem tam na początku października z przyjaciółmi - smacznie, niedrogo, przyjazna obsługa, warto się tam zatrzymać.

Dziękujemy, WojtekWielkopolska
Zrecenzowano 24 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Doskonałe owoce morza i ryby. Przemiła obsługa. Znakomita lokalizacja z widokiem na morze. Świetne miejsce na obiad!

Dziękujemy, Dariusz T

Remetzo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Perdika, Egina
Aegina Town, Egina

Agia Marina, Egina

Byłeś(-aś) w Remetzo? Podziel się wrażeniami!