“Smacznie i miło.”
Bistro b'41 — recenzja

Bistro b'41
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

Trafiliśmy tam nie przypadkiem, oczywiście sugerowaliśmy się opiniami na TA. Nie zawiedliśmy się. Obsługa bardzo miła, jedzenie bardzo dobre. Polecam !

1  Dziękujemy, Grzegorz E

Zrecenzowano 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, ładnie podane i miła obsługa. Można porozumieć się w języku angielskim. Klimatycznie i ładne widoki. Polecam. Dobra lokalizacja

1  Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 20 stycznia 2017

Przychodziliśmy do bistro b41 wiele razy z dziećmi, były zachwycone, obsługa bardzo miła, jedna z lepszych restauracji. Polecam!

Dziękujemy, Bo T
Zrecenzowano 10 sierpnia 2016

Restauracja znajduje się na głównej promenadzie.
Bardzo smacznie, ładne widoki i miła obsługa.
Posiłek spożywaliśmy na 3 piętrze z ładnym widokiem.
Jedzenie było bardzo dobre, ceny standardowe.

2  Dziękujemy, Bartłomiej W
Zrecenzowano 26 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne. Jestem tak zadowolony ze zamówiłem kolejne danie mimo że nie jestem bardzo głodny ;)

1  Dziękujemy, Michał L

Bistro b'41 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Bistro b'41? Podziel się wrażeniami!