“Smacznie, elegancko, raczej drogo”
Siana Restaurant — recenzja

Siana Restaurant
Zrecenzowano 21 lipca 2018

Restauracja hotelowa z bardzo przyjemną bułgarską (i nie tylko) kuchnią. Byliśmy na lunchu. I nie wróciliśmy, mimo że kalmary bardzo smaczne, podobnie jak sałatka z jogurtu (śnieżanka) i bakłażany faszerowane. Po prostu - gdzie indziej można zjeść lepiej i na pewno taniej. Lunch, raczej skromny, kosztował ok. 45 leva - blisko 1/3 drożej niż nawet bardziej "wypasione" posiłki dla dwóch osób w innych miejscach.

Na pewno Siana należy do "lepszych" (bardziej eleganckich czy może pretensjonalnych) miejsc w Świętym Własie. Oceniam jakość posiłku i obsługi, i raczej nikt kto tam pójdzie się nie zawiedzie. Ale żebym polecała jakoś specjalnie, to niekoniecznie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, msol221

Zrecenzowano 17 lipca 2017

Jedzenie smaczne, ale porcje dość małe, szczególnie w porównaniu z okolicznymi restauracjami. Jest także drożej niż w okolicy.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, sekiluki
Zrecenzowano 5 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, regionalna kuchnia, smaczne Dania, różnorodność potraw, jest w czym wybrać, bardzo smaczne Dania grillowane, jagnięcina godna polecenia, ryby również, makarony rozpływają sie w ustach

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, GabrielaK1096
Zrecenzowano 5 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawne, ale restauracja bez klimatu
Do tego w sałacie był włos
Bardzo małe porcja frytek do zestawu z grilla dla dwóch osob

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, inka17
Zrecenzowano 21 sierpnia 2016

W czasie wakacji w Bułgarii codziennie chodziliśmy na objad do tej restauracji i zawsze byliśmy najedzeni i szczęśliwi. Polecam dania mięsne, sałatki desery oraz lane piwo.Dzieci tez mają fajne menu.Szkoda że wakacje minęły.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Justyna U

Siana Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Święty Włas, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Siana Restaurant? Podziel się wrażeniami!