“Super polecam ”

Kotva
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne, obsługa mówi po polsku, jedzenie pyszne. Zdecydowanie polecam i z pewnością wróciłabym tam gdybym jeszcze raz była w Bułgarii :) polecam - pizzę i szaszłyki z kurczaka ;)

Dziękujemy, monikakatarzyna8

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Świętym Włazie odwiedziliśmy to miejsce dwukrotnie. Miłym zaskoczeniem było polskie menu oraz kelner posługujący się naszym językiem. Jedzenie bardzo dobre, szczególnie polecamy sałatkę szopską (próbowaliśmy jej w kilku miejscach, ale w Kotvie smakowała nam zdecydowanie najbardziej) oraz półmiski z różnymi rodzajami mięsa. Miejsce trochę dalej niż w ścisłym centrum, ale na pewno warto tam przyjść!

Dziękujemy, kaaarolina
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy restauracje ze względu na smaczne bułgarskie potrawy w przyzwoitych cenach np. Rosół i kavarna dla dwóch osób kosztowała nas ok 20 leva . Bardzo sympatyczna obsługa , bardzo miła właścicielka ,stolowalismy się tam codziennie również ze względu na rodzinną atmosferę restauracji

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Jakub W
Zrecenzowano 28 września 2018

Miła, rodzinna knajpka lekko na uboczu. Obsługa bardzo miła. W środku człowiek czuje się jak u siebie w domu. Dodatkowa atrakcja to papużki w klatkach.Plus za menu w jezyku polskim Nasze zamówienie: Kalmary Panierowane, Kavarna, frytki i dwa piwa. Całość około 30 Leva. Kavarna poprawna ale bez szału. Frytki i piwo ok. Kalmary bardzo dobre jednak porcja malutka jak na danie za 13 Leva.9 małych krążków. Fakt smaczne ale szkoda że nie ma jakichś dodatków typu sos, mała sałateczka...cokolwiek. Poszliśmy zachęceni recenzjami, było ok ale bez szału. Dla nas cały czas rządzi Emona w Sunny Beach. Porcje olbrzymie, bardzo dobre i mega tanio. Polecamy każdemu. Ewentualnie La Banana, ta sama sieć.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, JacekK K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kelner zagubiony, dwie karty i w dwóch różne ceny za dania regionalne,
Na zamówione piwo trzeba czekać ponad 15 min. I to po zwóceniu uwagi kelnerowi, podaje jedno danie zamiast dwóch i wykłóca się, że tak zapisał, później nie chce zawołać szefa, a na koniec tłumaczy, że szef pracuje i on też jest szefem, nie polacam, są lepsze knajpy w okolicy. Musaka dobra ale obsługa fatalna.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Gabster727

Kotva — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Święty Włas, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Kotva? Podziel się wrażeniami!