“Pysznie ! :)”

Vodopadi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja na uboczu, ładny widok. Obsługa bardzo miła. Duże porcje. Chicken soup i lamb soup wyśmienite. Szewska sałatka pyszna. Szaszłyki ogromne! P O L E C A M :))

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, KatarzynaC1627

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kierujac się opiniami wielu osób udaliśmy się do tej restauracji na obiad. Zamówienie: sałatka vodopadi - mix sałatek na jednym półmisku-dla nas bez szału lepiej zamawiać konkretne salatki, pieczarki na maśle - skrojone i uduszone, sacz mięsny - duża porcja roznych mięs z warzywami-sycacy posiłek, sacz warzywny - rozczarował był to mix cebuli i ziemniaków z dodatkiem papryki i platkiem baklazana -w innej knajpie sacz składał się z szerszej gamy warzyw, pieczywo czosnkowe-smaczne choć wyglądało jak gotowość, spaghetti, burger, pizza - potwierdzily nasza tezę żeby w danym miejscu zamawiać lokalne potrawy.
Właściciel bardzo miły, mówi po Polsku, lokal przyjemny, taras przykryty winogronem z widokiem na morze.
Reasumując restauracja godna polecenia przy zamówieniu lokalnych potraw.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Papryk007
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Knajpa z widokiem na morze, jedzenie 4/5, cena 3/5, ogólnie pozytywne klimaty, ale jedyne minusy to natrętni uliczni naganiacze i małe porcje dań.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Gabster727
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo sympatyczna, jedzenie lepiej niż dobre. Widok na morze. Sałatka szefa rewelacyjna. Od głównej ulicy trzeba trochę skręcić w bok. Miłym gestem na koniec jest podanie malutkich shotów. Nad głowami rośnie winogron.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, PaJo S
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W związku z rankingiem TA postanowiliśmy odwiedzić też i Vodopadi. Sacz rybny i mix wieprzowiny i kurczaka nie zawiódł, choć dzieci narzekały na gumiastą wieprzowinę. 144 Leva za 3 Sacze, talerz naleśników (też bardzo dobry) do tego kilka piwek nie uważam za wygórowaną cenę w stosunku do jakości podanego jedzenia. Wyszliśmy najedzeni i zadowoleni. Restauracja troszkę na uboczu, choć kolega "Siema" którego spotkacie na głównym deptaku robi robotę... Jako że byliśmy tam pierwszy raz, zaprowadził nas z deptaka prosto do stolika, a na koniec zapytał czy smakowało... A to duży plus, bo w innych restauracjach nie są nauczeni tego zwyczaju... Restauracja jak najbardziej godna polecenia.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 658bartekg

Vodopadi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas
Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Vodopadi? Podziel się wrażeniami!