“Poprawnie i tanio”
bistro Sveti Stefan — recenzja

bistro Sveti Stefan
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, szczególnie zapiekane ziemniaki, chrupiące i nietłuste. Cena przystępna. Dwudaniowy obiad z piwem dla 2 osób z to 21 lewa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Rafał R

Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

Trafiliśmy na tę knajpę wyszukując po opiniach w internecie. Bardzo polecam! Przepyszne jedzenie, świetne ceny i co najważniejsze niesamowita atmosfera. Piękne patio, dania podane rewelacyjnie, duży wybór, super obsługa. Większość rozmawia po polsku! W drugi dzień zostaliśmy przywitani rakiją właściciela! Stołowaliśmy się tam przez cały tydzień, rano i wieczorem ;) Polecam z czystym sumieniem!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Elvira L
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miła rodzinna okolica. Duże porcje. Pyszny sacz za 20lv. Trochę tłuste, ale smaczne. Dziedziniec bardzo przyjemny, z zewnątrz niepozorna. Najciekawsze miejsce na posiłek w okolicy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Dawid W
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Menu po polsku, obsługa miła i sympatyczna. Zamówienie dla 5 osób niecałe 40lewa. Jedzenie smaczne i sprawnie podane. Z zewnątrz niepozorne wejście w środku miły ogród. Smakowało nam tak bardzo że nie zrobiłem zdjęć :).

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, PaJo S
Zrecenzowano 3 września 2017

Super miejsce na typową kuchnię bułgarską. Kawarma kebap i zupa rybna bardzo smaczne. Natomiast panierowanych kalmarów nie polecam - kalmarowa masa w kształcie idealnych krążków utopiona w tłuszczu.
Obsługa bardzo miła, można dogadać się po polsku, menu również w polskiej wersji.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, e_Mika88

bistro Sveti Stefan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Święty Włas, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w bistro Sveti Stefan? Podziel się wrażeniami!