“Uroczystość rodzinna była udana”

Restauracja Biały Kruk
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Starogard)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byliśmy gośćmi lokalu podczas rodzinnej uroczystości. Bardzo pięknie nakryte stoły z kolorowymi kompozycjami kwiatowymi czekały przygotowane by wspólnie zasiąść. Obsługa non stop donosiła kolejne półmiski jedzenia. Brakowało miejsca by je wszystkie posmakować a były naprawdę pyszne posiłki. Atmosfera w lokalu bardzo przyjemna i relaksująca. Na zewnątrz od strony ogrodu znajdował się plac zabaw dla dzieci oraz stoliki z parasolami.

Dziękujemy, amatorjedzenia

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Mała sama sala restauracyjna, ale bardzo fajna, schludna i przytulna. Dobra kuchnia, bardzo miła i pomocna obsługa, ceny normalnie, nie szokują

Dziękujemy, Sebastian B
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce, obsługa oraz przepyszne posiłki, desery! Jednym słowem restauracja idealna! Wszystko rozpływa się w ustach! Bardzo szybki czas podania posiłków mimo niedzielnych tłumów. Żeberka skradły moje serce! Będę odwiedzać i polecać!

Dziękujemy, Ewelina F
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal miły chociaż wystrój to kwestia gustu .szczególnie nadaje się na imprezy.byliśmy przypadkiem i byliśmy mile zaskoczeni.zupa krewetkowa z czosnkiem niedzwiedzim - rewelacja. Nie jadłam jeszcze tak dobrej nawet w renomowanych restauracjach chińskich w trójmieście.wybór dań niewielki ale za to dania świeże ładnie podane i smaczne.gratuluję kucharzowi.bo niektórzy nie potrafią nawet ugotować ziemniaków A tu były pyszne i puszyste.na pewno jeszcze przyjedziemy i będziemy polecać innym. MARIOLA CHOJNOWSKA

2  Dziękujemy, mariolac689
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Byłam na kilku imprezach organizowanych przez osoby prywatne, instytucje, samą restaurację ( andrzejki). Na andrzejkach takie nagromadzenie ludzi, że trudno było tańczyć, ale bilety sprzedane chyba tylko po to ,aby zarobić. Wszystkie serwowane potrawy na każdej imprezie dobre. Na minus kawa podawana w dzbankach na stół była bardzo słaba, lurowata; woda w dzbankach doprawiana ogórkiem świeżym i jabłkiem - porażka; ciasta mikroskopijnej wielkości i wyliczone.Bardzo mała ilość kelnerek, co przy dużych imprezach jest mocno odczuwalne.

1  Dziękujemy, 64romir

Restauracja Biały Kruk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Biały Kruk? Podziel się wrażeniami!