Przejeżdżając obok musieliśmy wstąpić i skosztować.. lokalizacja z dużym parkingiem, atmosfera i wystrój konkret a jedzonko przepyszne Polecam jak najbardziej. Mamy nadzieję tu jeszcze zawitać !

Wskazówka dotycząca pokoi: Cudowne miejsce z fantastycznym jedzeniem...
Dziękujemy, tankaN5654IZ
Zrecenzowano: 11 września 2019

Świetna atmosfera ze strony obsługi w lokalu! Trudno, by było nie dać pięciu a nawet sześciu gwiazdek za przepyszne jedzenie, dodatki tak samo (widać że bardzo się starają o jakość), piwo rzemieślnicze bardzo dobre. Odpoczynek był bardzo udany.

Dziękujemy, Bartek M
Zrecenzowano: 3 września 2019

Jak zwykle ciężko się do czegokolwiek tu doczepić. Od samego początku świetna obsługa, każdy żywo zainteresowany. Karta menu nieco się zmieniła od ostatniej mojej wizyty, trochę na gorsze, trochę na lepsze. Dania absolutnie wyśmienite, napoje znakomite, wszystko fantastycznie.

Dziękujemy, Sandra D
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Miałem przyjemność gościć w Białym Kruku z moją partnerką, a restauracja stanęła na wysokości zadania by wyjątkowa chwila którą była rocznica wyszła idealnie ☺ Polecam gorąco bo to najlepsze miejsce w jakiem byliśmy ☺

Wskazówka dotycząca pokoi: apartament z balkonem
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Lucjan A
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Bardzo ładne wnętrze, czyste pokoje, smaczne śniadania. Obsługa bardzo pomocna i szybko wyprała zabrudzoną koszule winem. Miejsce na uboczu z parkingiem oraz ogródkiem zewnętrznym. Dużym plusem są balkony w pokojach gdzie można zapalić papierosa bez wychodzenia z obiektu

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój nr 3 to mini apartament z salonem oraz oddzielną sypialnią
1  Dziękujemy, NalatiaWodzianka