Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Miałem przyjemność gościć w Białym Kruku z moją partnerką, a restauracja stanęła na wysokości zadania by wyjątkowa chwila którą była rocznica wyszła idealnie ☺ Polecam gorąco bo to najlepsze miejsce w jakiem byliśmy ☺

Wskazówka dotycząca pokoi: apartament z balkonem
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Lucjan A
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Bardzo ładne wnętrze, czyste pokoje, smaczne śniadania. Obsługa bardzo pomocna i szybko wyprała zabrudzoną koszule winem. Miejsce na uboczu z parkingiem oraz ogródkiem zewnętrznym. Dużym plusem są balkony w pokojach gdzie można zapalić papierosa bez wychodzenia z obiektu

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój nr 3 to mini apartament z salonem oraz oddzielną sypialnią
1  Dziękujemy, NalatiaWodzianka
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

Hotel to jednak trochę zbyt duże słowo, bardziej pasuje pensjonat. Parking duży i bezpłatny. Trafiłem na remont, więc od rana jest głośno, a w korytarzach niezbyt czysto. Pokoiki o niezłym standardzie, ale od wczesnego ranka da się odczuć bliskość ruchliwej drogi. Bardzo przeciętne śniadanie, podawane na talerzu, ale danie ciepłe przygotowywane na bieżąco (niestety, jajek na twardo nie potrafią dobrze przygotować).

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ptn63
Zrecenzowano: 8 listopada 2018

Kameralny hotel przy wyjeździe z miasta. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Musiałem pilnie wysłać fotokopie i bez problemu udostępniono drukarkę i komputer. Smaczne śniadania. Była potrzeba przedłużenia doby hotelowej o kilka godzin - nie było problemu bez dodatkowych opłat. Możliwość zjedzenia domowych obiadów. Parkin dostępny i bezpłatny. Bardzo polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Miałem pokój od południa i było bardzo cicho, choć hotel jest przy głównej drodze na Gdańsk.
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kwiatk0wski
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Obiekt wprowadza nas w bardzo miły nastrój swoim wystrojem wnętrz. Pokoje i wszelkie pomieszczenie, z których korzystałem - są ładnie wykończone. Wypoczywający mogą poczuć się swobodnie. Piękny zielony ogród i teren zabaw dla dzieci obiektu nastrajają pozytywnie. Ceny bardzo niskie. Obsługa pomocna, bardzo miła.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z tarasem, mini apartament
Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Dawid n