“Polecam”
Klubokawiarnia Szafa — recenzja

Klubokawiarnia Szafa
Nr 3 wśród 8 Restauracje (Starogard)
Zrecenzowano 4 września 2019

Jeżeli się chce napić kawy w miejscu wolnym od gwaru galerii... to jest właśnie to miejsce - uwielbiam herbaty i desery - zawsze smaczne. Ubolewam, że nie robią sernika bez rodzynek (nie lubię rodzynek). Bardzo polecam. Wystrój też bardzo uroczy, i można poczuć się jak w innej epoce.

Dziękujemy, Anna P

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Lokal usytuowany jest na niezbyt ciekawej uliczce, z boku rynku. W środku lokalu stare stoliki, krzesła, fotele, szydełkowane serwetki, małe lampki na każdym stoliku, obrazy i obrazeczki wiszące na ścianie. Jak dla mnie aż za dużo tych staroci. Za dużo też stolików, które sprawiają wrażenie ciasnoty. Obsługa bardzo miła, ciasto- sernik z musem malinowym i rabarbaretka, kawa i herbata pyszne. Ceny dostępne. W tle stylowa muzyczka. Przy tych wszystkich starociach bardzo razi karta menu wydrukowana na białych kartkach A4 i spiętych zszywaczem.

Dziękujemy, 64romir
Zrecenzowano 5 maja 2019

Najlepsza kawiarnia w mieście. Bardzo dobre kawy i herbaty i pyszne desery. Wszystkie pozycje z karty przygotowywane z naturalnych składników - żadnych sztucznych syropów i polepszaczy. Dodatkowo świetne smoothie i bardzo dobry deser jaglany. W tle nastrojowa muzyka. Wysoki poziom trzymany od lat. Bardzo polecam :)

Dziękujemy, Patrycja M
Zrecenzowano 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne, kameralne miejsce - spokojne. Ciasto własnej roboty pyszne, uśmiechnięta obsługa. Wystrój ciekawy

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Bartlomiej S
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Ładnie i stylowo zaaranżowane wnętrze, miła, spokojna muzyka w tle, bardzo dobra kawa i desery, miła obsługa. Po tczewskiej Plumkawce jedna z najlepszych kawiarni z klimatem na Kociewiu. Polecam na randkę lub spotkanie :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Chris_etravels

Klubokawiarnia Szafa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard, Pomorskie
Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klubokawiarnia Szafa? Podziel się wrażeniami!