“Super”
Klubokawiarnia Szafa — recenzja

Klubokawiarnia Szafa
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Starogard)
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niezwykle klimatyczne miejsce, pyszne ciasta i herbaty :) moje serce skradła „Herbatka Puchatka”, którą pije nawet latem

Dziękujemy, Ania K

Zrecenzowano 10 marca 2018

Wystrój jest piękny, elegancki,ale klimatyczny. W środku jest dosyć ciemno,ale to tylko dodaje temu miejscu uroku. Ciasta są pyszne,jadłam już chyba wszystkie i każde mi smakuje, kawa również super. Pani obsługująca bardzo miła. Ceny przystępne. Wydają tez kawę na wynos.

Dziękujemy, nuitammentnox
Zrecenzowano 21 stycznia 2018

Bardzo fajne miejsce na kawę z bliską osobą. Ma w sobie miły klimat retro. Kawa bardzo dobra, ale szarotka to było już szaleństwo. Wyśmienita! Świeżo upieczona, jeszcze ciepła, podana z lodami. Palce lizać :)

Dziękujemy, Marta O
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Przytulne miejsce na kawę z ciastem. Miła Pani Kelnerka w sobotę w południe byliśmy sami z rodzina. Do wyboru kilkanaście kaw w tym orientalnych, ciasta i lody

Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano 30 października 2017

Klubokawiarnia Szafa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klubokawiarnia Szafa? Podziel się wrażeniami!