“Brawo za psiolubność.”
Browar Kociewski — recenzja

Browar Kociewski
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Starogard)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo spodobała nam się akcja z kącikiem dla naszych pupili. Fajny pomysł z leżakami, które przyciągają wzrok bardziej niż sama miska z wodą. Brawo dla pomysłodawców. Cieszy nas to, że to się dzieje w restauracji, do której chce nam się przyjeżdżać z Gdańska. Kolejny termin naszej wizyty to 10 październik z okazji naszej rocznicy ślubu. Mam tylko pytanie, czy w razie brzydkiej pogody można wejść z psem do środka. Jets to spokojny sznaucer olbrzym?

Dziękujemy, Lech J

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

byliśmy tutaj gośćmi. czas oczekiwania na obiad był ponad 40min. obsługa bardzo mało kontaktowa i widać braki w pracownikach. to było wielkie rozczarowanie

Dziękujemy, Jadwiga F
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Specjalnie z Gdańska przyjechaliśmy do tej właśnie restauracji na obiad. Restauracja wyróżnia się osobliwą atmosferą, profesjonalną na bardzo wysokim poziomie obsługą. Natomiast kuchnia, dania oraz pracownicy kuchni to jest mistrzostwo świata. Śmiało można zaprosić na obiad osoby z zagranicy i nie przeżyjemy porażki. Wiem jedno, to nie był nasz ostatni pobyt. Wielki szacunek i uznanie dla Menadżer Pani Mileny oraz właścicieli. Oby tak dalej.

Dziękujemy, Lech J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: milenadering, Kierownik, Browar KociewskiOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dziękujemy Panu za tak przepiękną opinię. Zapraszamy serdecznie.

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Będąc w Starogardzie zaprosiłem Teściową na obiad, chciałem aby starsza Pani czuła się doceniona. Browar Kociewski to wyborne miejsce dla takiej wizyty Sala przestronna że stolikami tak usytuowanymi aby klient czuł swobode a jednocześnie nie musiał zaglądać sasiadowi do talerza. Zamowione dania przerosły nasze oczekiwania, zupa piwna to majstersztyk. Na drugie danie ryby, sandacz i pstrąg, tak pyszne że palce lizać. Obsługa kelnerska to wielki plus jak na młody wiek. Dziękuje, pewnie wróce tu nie raz.

Dziękujemy, HalinkaMarek

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię. Cieszę się, że sprostaliśmy oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie,bardzo przyjemna atmosfera,którą kreuje wykfalifikowany personel. :) Gorąco Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mikołaj K

Browar Kociewski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Browar Kociewski? Podziel się wrażeniami!