“spoczęli na laurach”
Browar Kociewski — recenzja

Browar Kociewski
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Starogard)
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Najlepsza pizza w Starogardzie, niestety spoczęli na laurach i obsługa jest na średnim poziomie. Ciekawy pomysł na wystrój restauracji, ale obecnie wydaje się, że nikt nie dba o dalszy rozwój. Lampy pourywane wiszą na kablach. Mało kelnerek, oszczędzają na oświetleniu. Sami warzą piwo, ale smak jest kiepski. Mogło być pięknie, a jest żal.
Mam nadzieję, że się wezmą w karby.

Dziękujemy, gwaram

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Słabe piwo, obiektywnie najgorsze jakie piłem w życiu. Jedzenie ok, kucharz otwarty na przygotowanie dań spoza karty.

Dziękujemy, Donnie B
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra, ale sałatka Cezar to jakiś żart- sałata z kurczakiem i sosem. Obsługa ok, wystrój bardzo ładny. Nie wiem co myśleć o tym miejscu. Ceny dość wysokie jak na Starogard, ale jednak jest to najbardziej „ekskluzywne” miejsce w mieście :)

Dziękujemy, Ania K
Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne. Obsługa... a to p. Kelnerka nie dosłyszała całości zamówienia, a to zapomniała o bieżącym sprzątaniu stolika można zapomnieć, pomimo że specjalnego oblężenia tego dnia nie było. Pizza bardzo dobra. Tatar jeden z gorszych, jakie dostałem. Suchy, mielony nie siekany, praktycznie nie przyprawiony. Ne dałem rady jeść całości. Piwo warte polecenia. Zwłaszcza sezonowe. Reszta menu jakby zatrzymała się w latach 90 ubiegłego wieku. (Pierś kurczaka nadziewana suszonymi pomidorami) gnocchi wybitne. Jak widać miejsce bardzo nierówne.

1  Dziękujemy, Arcavdius
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Muszę pochwalić organizację obsługi i atmosferę jaka panowała w restauracji. Pomimo tego że wszystkie stoliki były zajęte kelnerzy szybko realizowali zamówienia. Przyjemnie było posiedzieć, podelektowac się piwami w różnych smakach które są produkowane na miejscu. Jedzenie również bardzo smaczne, elegancko podane. Polecam

Dziękujemy, Alicja266

Browar Kociewski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Browar Kociewski? Podziel się wrażeniami!