“Et godt sted at spise”
Zloty Strug — recenzja

Zloty Strug
Nr 3 wśród 3 Restauracje (Stawiguda)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

En af få steder i området med rigtige mad. Alt hjemmelavet.

Bardzo dobre i jedzenie na świeżo robione. Polecam każdemu i pochwała dla właściciela. Warto wstąpić na obiad / kolacje nawet specjalnie z Olsztyna.

Dziękujemy, 891arekp

Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Miejsce z duszą, piękne stare meble, koncerty, pyszne grzane wino na chłodne wieczory, miła obsługa, pycha desery

1  Dziękujemy, Kolonia Mazursk... M
Zrecenzowano 12 lutego 2019

Pyszny lin w śmietanie w środku zimy...świeżo gotowane ziemniaczki...małe piwo. I bardzo, bardzo mili właściciele. Dziękujemy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, okrushi
Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

To co dzieje się w tej restauracji to powinno być karalne. Nieestetyczny wystrój to jest mało powiedziane jest po prostu brudno i pełno much siadających co chwila na jedzeniu. Brakuje zastawy dla wszystkich gości trzeba czekać aż ktoś inny zje lub wypije herbatę żeby dostać zamówiony dzbanek herbaty czy sztućce dla większej grupy - o czym zresztą poinformowała nas kelnerka. Na jedzenie się czeka ponad 1h (1h na jedną porcję zupy i kolejne 45 min aby wszyscy mniej więcej dostali w tym samym czasie swoje porcje). Po zgłoszeniu że jedzenie jest zimne, kelnerka zabierała i odgrzewała w mikrofali (najlepiej to było widać po kluskach śląskich), pierogi obrzydliwie zimne zamienione na tylko troche mniej zimne ale dalej obrzydliwe. Kelnerka w kółko nas przepraszała co tylko świadczyło o tym, że nasze uwagi nie były bezpodstawne. Kwota za tą męczarnie kosmiczna po dłuższej dyskusji z kierownikiem z wielką łaską odliczono nam pierogi (najpierw połowe ceny a potem całą kwotę) i zaproponowano szarlotkę którą i tak mieliśmy zamówić ale zdecydowanie nam się odechciało i nawet w ramach przeprosin nie przyjęliśmy. Nie polecam!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, weronikag931
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po wyczerpującej podróży zajechalismy do plusk z rodziną aby coś dobrego zjeść. Zaszlismy zatem do Złotego Struga z nadzieją że dobrze tam zjemy, ku memu zdziwieniu wyszłam głodna a mój portfel szczuplejszy o kilkadziesiat zlotych. Panie kelnerki nawet nie racza podejść do klienta trzeba zamówienia składać przy barze jak w zwykłej przydrożnej knajpie z piwem a rekomendują się porządnym lokalem, kpina!! W środku brudno wszędzie pajęczyny.. Ale to co otrzymaliśmy na talerzach to dopiero numer zupa kurkowa to woda z mikroskopijnymi ilościami Kurek i gdzieś pływał sobie ziemniak.. Mąż zamówił schab w zestawie dostał jednego ziemniaka podzielongo na pół, zestaw surówek składający się z kilku plastrów ogórka i pomidora w tym dupek co wogole jest nie dopuszczalne, pierogi z mięsem w miarę zjadliwe ale żeby podać bez okrasy????wszystko mdle i bez smaku Zamówiliśmy też napoje które dostaliśmy w szklankach tak brudnych że aż szarych. I za to wszystko zapłaciliśmy ponad 100zl!!! W lokalu panował ostry harmider, za to w kuchni nie źle się bawiono bo słychać było donosne żarty... Podsumowując nie miło, brudno, niesmaczne i drogo, omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Agata T

Zloty Strug — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pluski, Warmińsko-Mazurskie
Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie

Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Zloty Strug? Podziel się wrażeniami!