“Super pizza!!”
Pizzeria Manufaktura — recenzja

Pizzeria Manufaktura
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Morąg)
Opis: Pizzeria Manufaktura istnieje od 2013 roku! Naszą specjalnością jest pizza, która wypiekana jest na podstawie włoskich receptur. Oferujemy pizzę na cienkim, średnim oraz grubym cieście. Zachęcamy do kosztowania chrupiącej, gorącej pizzy w lokalu ale istnieje możliwość dowozu do domu. Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli pizzy.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem miłą obsługą,pyszne lody,pyszna lemoniada gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Maksio2000000000019

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo polecam wszystkim odwiedzającym Morąg tą pizzerie. Obsługa na najwyższym poziomie, jakość pizz doskonała, a ceny bardzo niskie. Wszystko szybciutko podane, wszystko świeże i smaczne.

Dziękujemy, smakoszzdaleka
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna. Obsługa w porządku. Zdecydowanie polecam. Lokal klimatyzowany. Do wyboru 3 rozmiary pizzy

Dziękujemy, grzeo2019
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno tak dobrej pizzy nie jadłem. Świeże składniki starannie dobrane. Wyborny sos. Czas oczekiwania 15 minut. Pyszna!

Dziękujemy, maciejb294
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Najlepsza pizza w Morągu! ciasto cienkie jak najbardziej super, sosy własne najlepsze! obsługa bardzo miła, czas krótki, polecam gorąco!

1  Dziękujemy, Zbyszeek

Pizzeria Manufaktura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Małdyty, Warmińsko-Mazurskie

Morąg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Manufaktura? Podziel się wrażeniami!