“Wspaniała”
Pizzeria Manufaktura — recenzja

Pizzeria Manufaktura
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Morąg)
Opis: Pizzeria Manufaktura istnieje od 2013 roku! Naszą specjalnością jest pizza, która wypiekana jest na podstawie włoskich receptur. Oferujemy pizzę na cienkim, średnim oraz grubym cieście. Zachęcamy do kosztowania chrupiącej, gorącej pizzy w lokalu ale istnieje możliwość dowozu do domu. Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli pizzy.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno tak dobrej pizzy nie jadłem. Świeże składniki starannie dobrane. Wyborny sos. Czas oczekiwania 15 minut. Pyszna!

Dziękujemy, maciejb294

Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Najlepsza pizza w Morągu! ciasto cienkie jak najbardziej super, sosy własne najlepsze! obsługa bardzo miła, czas krótki, polecam gorąco!

1  Dziękujemy, Zbyszeek
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciasto bardzo dobre jedno z lepszych jakie jadłem, miejsce i lokalizacja na plus na minus jakość składników które może nie są złe ale zaliczył bym je do średniej półki, na plus również ceny pizzy, ogółem niejsc które można polecić

Dziękujemy, R1354KCadamk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kingaw75, Właściciel, Pizzeria ManufakturaOdpowiedź udzielona 14 czerwca 2019

Dziękujemy bardzo za opinię i wskazówki, oczywiście zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. W parku. Blisko fontanna, plac zabaw. Ciepla atmosfera. Pyszna pizza. Dobre piwo. Troche dlugo sie oczekuje na jedzenie, ale warto:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, gagatekm

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 27 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza. Jesteśmy stałymi klientami Manufaktury od początku jej istnienia. I wielki plus dla nich, ze jest niezmiennie dobra. Ciasto rewelacja, dodatki najwyższej jakości. Goraco polecam. Nie moge sie doczekać nowej ich lokalizacji, ktora wkrótce będzie otwarta Z pewnością bedziemy stale gościć.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Wodniczka

Pizzeria Manufaktura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Małdyty, Warmińsko-Mazurskie

Morąg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Manufaktura? Podziel się wrażeniami!