Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Na basenach grzyb i smród, w pokoju rozwalona i zasyfiony kabina prysznicowa, nie dzialajace sterowanie głośnej klimy która przeszkadzała spać, cały hotel lata świetności ma już dawno za sobą - obecnie co najwyżej 2 ** nie polecam

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, RobertZ1731
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Zacznę od pozytywów: bardzo dobre jedzenie, blisko do wody, miła obsługa. Hotel brudny, w pokojach wykładzina poplamiona i stara, łóżka, w których człowiek się zapada. Drogo, ściany obdrapane, meble zniszczone. Nie polecam. Jeśli ktoś ceni czystość nie będzie czuł się tu dobrze. Bardzo mało obsługi, ledwo wyrabiają się z ogarnianiem. Jadalnia mała, dzikie tłumy. Nie przyjadę więcej.

1  Dziękujemy, Fgghgh
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Byłam w Hotelu Masuria na majówce 2019. Zacznę od najmocniejszych stron: kuchnia i dania Szefa Kuchni naprawdę warte polecenia oraz położenie hotelu nad samym jeziorem i to by było na tyle. Pokoje, pomimo że wybieraliśmy "lepszy" niczym nie różnił się od tych gorszych, a nie przepraszam ceną się różnił. Hotel zdecydowanie wymaga doinwestowania, w łazienkach trochę grzyba, pokoje nie były sprzątane, o uzupełnienie nawet papieru toaletowego trzeba było się prosić, ręczników na basen nie wydawali, trzeba było zabierać z łazienki, pościeli nie wymieniali, o odkurzanie pokoju też trzeba prosić, standard na 3 gwiazdki na pewno nie na 4. Mam już porównanie do hotelu z tej samej sieci CFI- Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym- jeżeli ktoś może wybrać polecam ten drugi z czystym sumieniem.

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w dobrej okolicy, jedzenie na 4, pokoje słabo wyposażone jak na 4 gwiazdki, problem to brak klimatyzacji. Na zdjęciach strona internetowa hotel wygląda ładnie, ale o wiele gorzej w realu, w łazience płachty jak w 90tych latach.

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Marek B
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ładnie położony z dużym potencjałem, ale 4 gwiazdki to trochę na wyrost. Trochę należy dopracować standard pokoi, basen(dawno nie były odświeżane) i teren wokół, zwłaszcza plac zabaw. W oczy kłują pozostawione (na terenie) tu i ówdzie szklanki i skzlanzeczki z baru.
Żeby osłodzić ocenę dodam, że śniadania i obiadokolacje smaczne, świeże i spory wybór.

1  Dziękujemy, 397bartekl