Łukta

“Recenzja smoleja”
Kawiarnia U Smolejow — recenzja

Kawiarnia U Smolejow
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Łukta)
Zrecenzowano 14 września 2019

Na zamówienie trzeba czekać bardzo długo. Ceny okropne za gałke 4zł.O moim zamówieniu zapomnieli....

Dziękujemy, Karolina123456789

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto jechać nawet kilkadziesiąt kilometrów. Lody o smaku pietruszki świetne. Mimo, że nie był to pierwszy wybór. Koniecznie.

Dziękujemy, Radoslaw P
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy jesteś w okolicy, to nie ma opcji, by ktoś nie polecił tego miejsca. Myślisz sobie „ok, sprawdzę, lokalnie i tak nie ma zbyt dużego wyboru”. A jednak okazuje się, że w tych zachwytach nie ma przesady. Wmurowało mnie jak doskonale można zrobić lody pistacjowe czy miętowe. Hitem są lody z lat 50-ych, ale tak naprawdę każdy smak jest ciekawy. Wiem bo spróbowaliśmy aż 8 z nich. Nie trzeba polecać, broni się samo.

Dziękujemy, konradoMo
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle pyszne lody i jak zwykle się nie zawiodłam. Odwiedzam to miejsce regularnie 8 naprawdę w Polsce nie jadłam jeszcze lepszych lodów. Gałka kosztuje 4 zł ale to jest gała porządna i konkretna. Obsługa przemiła i wystrój przepiękny. Widać że dużo pracy ktoś w to wkłada.
Polecam lata 50 i sorbety

Dziękujemy, rubenitkax
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody i pyszne, domowe ciasta. Nie dziwne, że często stoi tam kolejka chętnych na deser.

Dziękujemy, 846michalg

Kawiarnia U Smolejow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gietrzwałd, Warmińsko-Mazurskie
Łukta, Warmińsko-Mazurskie

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie
Wołowno, Warmińsko-Mazurskie

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia U Smolejow? Podziel się wrażeniami!