“W zachwytach nie ma przesady”
Kawiarnia U Smolejow — recenzja

Kawiarnia U Smolejow
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Łukta)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy jesteś w okolicy, to nie ma opcji, by ktoś nie polecił tego miejsca. Myślisz sobie „ok, sprawdzę, lokalnie i tak nie ma zbyt dużego wyboru”. A jednak okazuje się, że w tych zachwytach nie ma przesady. Wmurowało mnie jak doskonale można zrobić lody pistacjowe czy miętowe. Hitem są lody z lat 50-ych, ale tak naprawdę każdy smak jest ciekawy. Wiem bo spróbowaliśmy aż 8 z nich. Nie trzeba polecać, broni się samo.

Dziękujemy, konradoMo

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle pyszne lody i jak zwykle się nie zawiodłam. Odwiedzam to miejsce regularnie 8 naprawdę w Polsce nie jadłam jeszcze lepszych lodów. Gałka kosztuje 4 zł ale to jest gała porządna i konkretna. Obsługa przemiła i wystrój przepiękny. Widać że dużo pracy ktoś w to wkłada.
Polecam lata 50 i sorbety

Dziękujemy, rubenitkax
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody i pyszne, domowe ciasta. Nie dziwne, że często stoi tam kolejka chętnych na deser.

Dziękujemy, 846michalg
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody i ciasta naprawdę ok, smacznie i bez zastrzezen, obsługa szybka i kompetentna, kawa smaczna, na prawdę polecam na przystanek po obiedzie...

Dziękujemy, micha_p499
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Kawiarnia u Smolejów znajduje się w małej miejscowości ale klimatem,obsługą i poziomem serwowanych specjałów ( takich jak domowe lody, pyszna kawa oraz przepyszne ciasta i progi) mogła by konkurować z najlepszymi z większych miast. Gorąco polecam. Ps. Dziękujemy właścicielowi za możliwość spróbowania lodów jeszcze nie hartowanych wprost z "wytwórni" znajdującej się pod budynkiem :)

Dziękujemy, Grzegorz S

Kawiarnia U Smolejow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gietrzwałd, Warmińsko-Mazurskie
Łukta, Warmińsko-Mazurskie

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie
Wołowno, Warmińsko-Mazurskie

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia U Smolejow? Podziel się wrażeniami!