Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie skończyliśmy weekendowy pobyt. Hotel z zewnątrz piękny i klimatyczny, pokój który mieliśmy byl zachowany w klimacie i czysty. Obsługa strefy gastro strasznie słaba, jakby pracowała za karę. W piątek w barze lobby niemal zostaliśmy o 22.00 wyproszeni mimo, że w basztowej była impreza zamknięta więc nie było się gdzie podziac. W restauracji jedzenie dobre ale ceny nie adekwatne do poziomu dań a już wogole do poziomu obsługi. Śniadanie wliczone w cenę bardzo dobre, duży plus za regionalne specjały. Basen klimatyczny i kameralny. Masażem byliśmy zachwyceni. Generalnie miejsce z potencjałem ale jeszcze dużo pracy. Każdy na pewno np w restauracji która znajduje się w jakiejś pradawnej sali chciałby usłyszeć historię miejsca w którym je ;)

Dziękujemy, sajmontempler
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel niezwykle urokliwy i mający swój klimat. Pierwszy duży plus to przede wszystkim miła i życzliwa obsługa - od pań sprzątających (ukłon w ich stronę), przez obsługę w restauracji, obsługę basenu itd. Miła i rozmowna pani w bibliotece. Jedzenie super - każdy znajdzie coś smakowitego dla siebie. Co prawda poruszanie się po hotelu początkowo jest trudne (pokoje barokowe i gotyckie w różnych skrzydłach hotelu) ale da się ogarnąć. Basen, strefa saun, łóżek robi wrażenie. Dzieci mogą pograć w ping-ponga w wielkiej sali, są organizowane dla nich animacje. Obok hotelu bulwary nad Łyną - miejsce spacerów. Oczywiście obowiązkowo podróż gondolą po Łynie. Jedynym minusem jest obecność gości hotelowych na obiadokolacjach w strojach nadających się bardziej na plażę, gdzie personel jest ubrany na "tip-top", ale to inny temat. Ogólnie, każdy z nas, był bardzo zadowolony z pobytu. Ach, chciałoby się powiedzieć: "chwilo trwaj dłużej". Gorąco polecam, bo warto

Dziękujemy, Cezar732
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, z doskonałą kuchnią, fajną strefą spa, basenik klimatyczny, miejsce wyśmienite na zwiedzanie, obsługa pomocna i bardzo miła, pokój miałem jednoosobowy, duży i przestronny, co prawda klimatyzacji nie ma ale mury dobrze izolują przed upałem.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 585romanr
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, nie było problemu z wcześniejszym zameldowaniem i późniejszym wymeldowaniem. Super strefa spa, możliwość korzystania z basenu w ramach wykupionego pakietu. Pokój czysty, duża łazienka. Śniadania obfite, dużym plusem swieżo wyciskane soki z warzyw oraz live cooking. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Tylko Panie pokojowe mogłyby bardziej uważać na to, co mówią biorąc pod uwagę, że dookoła mogą być goście. Sam obiekt jest interesujący, jest co w nim robić: kids klub dla dzieci, biblioteka, wieża zegarowa, dziedziniec zamkowy. W samym miasteczku niewiele atrakcji. Przy hotelu bezpłatny parking dla Gości. Możliwość rejsu gondolą po rzece Łynie. Polecam!

Dziękujemy, evvvooo
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

wszystko jest perfekcyjne, przemiły i profesjonalny personal, piękne pokoje , my mieliśmy z widokiem na "podwórzec" zamkowy , czystość i wyposażenie pokoju bez zarzutu , znakomita i niedroga !! jak na hotel czterogwiazdkowy ,restauracja

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, etsl2017