Naprawdę fajne miejsce. Cisza i spokój. Byliśmy wczesną jesienią i pogoda nie była zbyt łaskawa dla nas. Wybierając Zalesie mamy do czynienia z wieloma udogodnieniami w postaci Apartamentów Rodzinnych ( duże, z osobną częścią sypialnianą dla pociech). Basen dla dorosłych i maluchów, pokój zabaw... aż po mini zoo. Atutem jest także korytarz który łączy prawie wszystkie części ośrodka ze sobą.
To czego nam osobiście brakowało do pełni szczęścia to wydzielona dla gości strefa z aneksem kuchennym ( mikrofala, podgrzewacz do butelki, kącik na umycie naczyń dla dziecka), które spotykaliśmy już w innych tego typu ośrodkach.
Reasumując - dla nas 9 na 10 pkt

Wskazówka dotycząca pokoi: polecamy gorąco apartamenty familly dla rodzin z pociechami, oraz sam ośrodek na romantyczny wyjazd we dwoje
Dziękujemy, AdamWuu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Pięknie dziękujemy za pobyt w Zalesiu i miłe słowa :)
Bardzo nas cieszy że pobyt się udał.
Strefy z aneksem kuchennym nie mamy ze względu na fakt iż naszym Gościom zawsze oferujemy pełne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje a w najwyższym sezonie Food All Inclusive) :)
Podgrzewacze do butelek można pożyczyć w recepcji a o podgrzanie potrwa (jeśli jest taka potrzeba) można poprosić w restauracji.
Niemniej jednak dziękujemy za sugestię, zastanowimy się czy byłoby możliwe wprowadzenie takiego udogodnienia :)
Jeszcze raz dziękujemy za pobyt i opinię i oczywiście zapraszamy ponownie...

Byłam gościem weselnym. Samo wesele bardzo udane, jedzenie i organizacja bardzo dobre. Dwie kropki za brak możliwości zjedzenia czegokolwiek po godzinie 19. Przyjechaliśmy (około 20 osób) między 19 a 20 i dostaliśmy informację że restauracja zamknięta i uwaga... możemy zamówić sobie pizzę z miasteczka obok - czas oczekiwania przy takiej ilości pizzy 2 godziny. Dzieci były bardzo głodne. Byłam już w wielu hotelach i nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją.

Dziękujemy, 123sylwiah

Bardzo dziękujemy za pobyt w Zalesiu.
Cieszy nas że wesele było udane i że docenia Pani nasze jedzenie i organizację które są u nas zawsze na najwyższym poziomie.
Nasza restauracja nie działa w formule a’la carte. Posiłki dla naszych Gości wydajemy w formie bogatych bufetów szwedzkich w określonych godzinach w ciągu całego dnia. Kolacja jest podawana w godz. 18:00-19:30. Państwo przyjechaliście przed 20:00 kiedy to nasza kuchnia zakończyła pracę. Noclegi dla Państwa były rezerwowane z dużym wyprzedzeniem i już na tym etapie otrzymaliście Państwo informację o możliwości rezerwacji noclegu ze śniadaniem, obiadem i kolacją. Zamówiliście Państwo nocleg tylko ze śniadaniem. Nie byłoby żadnego problemu z zamówieniem kolacji gdybyśmy wcześniej zostali o tym uprzedzeni. W takich przypadkach nawet jeśli Goście nie mogą do nas dojechać do godziny 19:30 przygotowujemy tzw. zimną płytę którą można spożyć nawet późno w nocy. Przepraszamy za niedogodność i serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 16 września 2019

Plusy:
1. Świetna obsługa
2. Dobre jedzenie
3. Czysto
4. Basen i cała strefa wellness - super
5. Wiele atrakcji dla dzieci (mini zoo, place zabaw, salki zabaw, samochodziki, zjeżdżalnie itp - wszystko działa.
6. Klubuik dla maluchów z bardzo miłymi Paniami opiekunkami
7. Piękna okolica
8. Prywatna plaża z zabawkami są też łódki, rowerki wodne i kajaki
9. W okolicy stadnina

Minusy:
Mi troche przeszkadzały bardzo miękkie materace ale to pewnie kwestia indywidualnych oczekiwań.
Pokoje nie są zbyt duże.

Ogólnie polecam. Byliśmy drugi raz i jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, 404pawel1234567890
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pięknie dziękujemy za pobyt w Zalesiu i miłe słowa :)
Cieszy nas że pobyt się udał.
Mamy też większe pokoje o metrażu od 25m2 do 50m2 - w przyszłości zachęcamy do wynajęcia jednego z nich :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 16 września 2019

Bardzo rodzinne miejsce z dużą liczbą atrakcji dla dzieci. Pokoje standard faktycznie niewielkie, więc jeśli komuś zależy na przestrzeni lepiej brać większe. Jedzenie bardzo dobre z bufetem dla dzieci.

Dziękujemy, magdalenakunci0

Pięknie dziękujemy za pobyt w Zalesiu, miłe słowa i wysoką ocenę :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie przez cały rok :)

Zrecenzowano: 15 września 2019

Mega przyjazna i pomocna obsługa. Pyszne swojskie jedzenie, duży wybór dla dzieci. Apartamenty family super pod kątem dzieci. Wyposażenie typu wanienka, nocnik itd.. nawet szlafroki dla dzieci są dostępne. Dużo atrakcji dla dzieci- nie można się nudzić. Rowery są z fotelikami do wypożyczenia (choć tu mały minus bo rowery są trochę zaniedbane). Generalnie super na wypad lub wakacje rodzinne. Polecam - mama 2 chłopców 2 i 7 lat.

Dziękujemy, Kasia K

Bardzo dziękujemy za pobyt w Zalesiu i miłe słowa :)
Pozdrawiamy i oczywiście zapraszamy ponownie! :)