Byłam gościem weselnym. Samo wesele bardzo udane, jedzenie i organizacja bardzo dobre. Dwie kropki za brak możliwości zjedzenia czegokolwiek po godzinie 19. Przyjechaliśmy (około 20 osób) między 19 a 20 i dostaliśmy informację że restauracja zamknięta i uwaga... możemy zamówić sobie pizzę z miasteczka obok - czas oczekiwania przy takiej ilości pizzy 2 godziny. Dzieci były bardzo głodne. Byłam już w wielu hotelach i nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją.

Dziękujemy, 123sylwiah
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za pobyt w Zalesiu.
Cieszy nas że wesele było udane i że docenia Pani nasze jedzenie i organizację które są u nas zawsze na najwyższym poziomie.
Nasza restauracja nie działa w formule a’la carte. Posiłki dla naszych Gości wydajemy w formie bogatych bufetów szwedzkich w określonych godzinach w ciągu całego dnia. Kolacja jest podawana w godz. 18:00-19:30. Państwo przyjechaliście przed 20:00 kiedy to nasza kuchnia zakończyła pracę. Noclegi dla Państwa były rezerwowane z dużym wyprzedzeniem i już na tym etapie otrzymaliście Państwo informację o możliwości rezerwacji noclegu ze śniadaniem, obiadem i kolacją. Zamówiliście Państwo nocleg tylko ze śniadaniem. Nie byłoby żadnego problemu z zamówieniem kolacji gdybyśmy wcześniej zostali o tym uprzedzeni. W takich przypadkach nawet jeśli Goście nie mogą do nas dojechać do godziny 19:30 przygotowujemy tzw. zimną płytę którą można spożyć nawet późno w nocy. Przepraszamy za niedogodność i serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 16 września 2019

Plusy:
1. Świetna obsługa
2. Dobre jedzenie
3. Czysto
4. Basen i cała strefa wellness - super
5. Wiele atrakcji dla dzieci (mini zoo, place zabaw, salki zabaw, samochodziki, zjeżdżalnie itp - wszystko działa.
6. Klubuik dla maluchów z bardzo miłymi Paniami opiekunkami
7. Piękna okolica
8. Prywatna plaża z zabawkami są też łódki, rowerki wodne i kajaki
9. W okolicy stadnina

Minusy:
Mi troche przeszkadzały bardzo miękkie materace ale to pewnie kwestia indywidualnych oczekiwań.
Pokoje nie są zbyt duże.

Ogólnie polecam. Byliśmy drugi raz i jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, 404pawel1234567890
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pięknie dziękujemy za pobyt w Zalesiu i miłe słowa :)
Cieszy nas że pobyt się udał.
Mamy też większe pokoje o metrażu od 25m2 do 50m2 - w przyszłości zachęcamy do wynajęcia jednego z nich :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 16 września 2019

Bardzo rodzinne miejsce z dużą liczbą atrakcji dla dzieci. Pokoje standard faktycznie niewielkie, więc jeśli komuś zależy na przestrzeni lepiej brać większe. Jedzenie bardzo dobre z bufetem dla dzieci.

Dziękujemy, magdalenakunci0

Pięknie dziękujemy za pobyt w Zalesiu, miłe słowa i wysoką ocenę :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie przez cały rok :)

Zrecenzowano: 15 września 2019

Mega przyjazna i pomocna obsługa. Pyszne swojskie jedzenie, duży wybór dla dzieci. Apartamenty family super pod kątem dzieci. Wyposażenie typu wanienka, nocnik itd.. nawet szlafroki dla dzieci są dostępne. Dużo atrakcji dla dzieci- nie można się nudzić. Rowery są z fotelikami do wypożyczenia (choć tu mały minus bo rowery są trochę zaniedbane). Generalnie super na wypad lub wakacje rodzinne. Polecam - mama 2 chłopców 2 i 7 lat.

Dziękujemy, Kasia K

Bardzo dziękujemy za pobyt w Zalesiu i miłe słowa :)
Pozdrawiamy i oczywiście zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano: 9 września 2019

Rodzinny weekendowy wyjazd - obsługa bardzo sympatyczna, możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu - Panie bardzo sympatyczne dzieci bardzo chętnie chciały przebywać pod ich opieką. Dzieci nie nudziły się, weekend to niewystarczający czas na atrakcje które czekają w Zalesie Mazury.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój czysty i wygodny
Dziękujemy, 670mama
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Bardzo dziękujemy za pobyt w Zalesiu i miłą recenzję :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!