Barczewo
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Spędziliśmy cudowny czas z wybornym jedzeniem i wszystkimi atrakcjami jakie tylko można sobie wyobrazić. Szczerze polecam to miejsce. Animatorzy dostarczyli dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń. Będziemy tu wracać.

Dziękujemy, Anna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy za pobyt w Zalesiu i tak miłe słowa :) Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Czyste pokoje. Hotel z dobry dostępem do jeziora. Czyta plaża. Super zorganizowany czas dla dzieci. Bardzo dobre jedzenie. Bardzo miła obsługa. Polecamy wszystkim rodzinom z dziećmi. Na pewno jeszcze raz tam przyjedziemy.

Dziękujemy, TomaszOGd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za pozostawienie tak miłej recenzji.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Spędziliśmy w Zalesiu wakacyjny tydzień. Dwie osoby dorosłe i dwójka małych dzieci (2,5 i 4,5 r.) To był miły czas spędzony na zabawie i odpoczynku.
Jedzenie: smaczne, urozmaicone, ładnie podane. Fajne tematyczne kolacje. Międzynarodowa w piątek z live cooking - bardzo smaczna i ciekawa.
Obsługa: miła, pomocna i kompetentna
Pokoje: Czyste i przyjemne.. Dostawka - rozkładana sofa - mogłaby być wygodniejsza.
Okolica: fajnie przygotowana plaża nad jeziorem. Wydzielone bezpieczne miejsca do kąpieli dla dzieci, zjeżdżalnie, zabawki. Wygodne leżaki i bar z łazienką na plaży.
Hotel: Czysty, dobrze skomunikowany.
Basen: Z ciepłą wodą :)
Atrakcje dla dzieci: kilka dobrze wyposażonych sal dla dzieci. W części koło recepcji - starsze sale ale z czystymi wykładzinami i zabawkami. W budynku A dwa poziomy; sala na dole z animatorkami dla dzieci, które chcą tam spędzić czas bez rodziców, na górze zabawy różne, konsole do gier, kino. Farma ze zwierzętami domowymi, możliwe jazdy na kucyku. Plac z dmuchańcami, trampoliny, ogród z domkami, zjeżdżalniami, parking samochodzików. Dla dzieci mnóstwo atrakcji - raj!
Dla dorosłych są szykowane części, w których będą mogli spędzić czas aktywnie (strefa active) i relaksując się w lobby. Teraz miejsca siedzące są do obserwowania bawiących się dzieci a przyda się przestrzeń, gdzie można w spokoju poczytać i napić się kawy ;)
Ogólnie miejsce super na każda pogodę i okoliczności, w każdym towarzystwie.

Dziękujemy, Marta K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Pięknie dziękujemy za pobyt w Zalesiu i ciekawą recenzję :)
Pozdrawiamy i zapraszamy do ponownych odwiedzin Zalesia :)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Byliśmy w pokoju typu Studio Standard Plus z dziećmi w wieku 3 i 7 lat. Pobyt oceniamy bardzo dobrze.
- Obsługa bardzo miła i pomocna.
- Duża ilość atrakcji dla dzieci - przez tydzień nie było czasu na nudy.
- Plaża czysta, nie brakowało miejsca. Możliwość wypożyczenia łódek, kajaków i rowerków wodnych, co było dodatkową atrakcją dla dzieci.
- Okolica spokojna.
- Pokoje czyste z wystarczająca ilością miejsca. Łazienka niewielka, natomiast w naszym przypadku nie stanowiło to żadnego problemu.
- Jedzenie smaczne. Chodziliśmy o różnych porach i nigdy niczego nie brakowało. Korzystaliśmy z jadalni na piętrze, gdzie jest trochę spokojniej. Fajnym pomysłem są kolacje tematyczne (warmińska i kuchnie świata).

Dziękujemy, PZY9

Bardzo dziękujemy za pobyt w Zalesiu oraz miłą i rozbudowaną recenzję :)
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Spędziliśmy tydzien. z wnuczętami w tym osrodku fantastycznie. Piękna okolica, wszyscy przyjaznie nastawieni, szczególnie do rozbawionych maluchów. Czysto. Animatorzy bardzo sympatyczni. Jedzienie na okrągło, świetnie dobrane dla dzieci ale i dla dorosłych. nasze 2 i 4 letnie dzieci bawily sie tam doskonale. Byłam już w wielu miejscach ale ten hotel przebija wszystkie. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam na parterze z wyjsciem na ogrodek
Dziękujemy, HannaJozwiak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zalesie, Kierownik ds. PR, Zalesie Mazury Active SPA - Ośrodek WypoczynkowyOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Pięknie dziękujemy za pobyt w Zalesiu i miłe słowa :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)