Barczewo

Bardzo lubimy ten hotel zarówno do odpoczynku rodzinnego jak i do firmowych spotkań - szkoleń. Od wielu lat wracam i nigdy nie byłam zawiedziona. Baseny, sauny, pyszna kuchnia i wygodne pokoje, bardzo miła obsługa. Wszystko na wysokim poziomie. Hotel zapewnia wiele atrakcji umilających pobyt.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Inspire479535

Bardzo dobre miejsce na relaks z małym dzieckiem,usługi masażu-genialne,basen-super,jedzenie-b.dobre.Na pewno jeszcze przyjedziemy.Był problem z udzieleniem informacji o ogrzewaniu pokoju-było zimno a panie odsyłały nas tylko do ogrzewania pokoju z pomocą klimatyzacji,później wyjaśniło się że trzeba było poodkręcać kaloryfery.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Magda20192019

Strefa wellness trzyma poziom. Pięknie prezentuje się restauracja po remoncie. Niestety, remont jest tez niezbędny w pokojach (korzystalismy z classica), bo prezentowany obecnie standard nie ma nic wspólnego z 4 gwiazdkami, jak i na zewnątrz hotelu . Niezła kuchnia, choć bez fajerwerków.

Dziękujemy, Adam B

Witam można by było zmienić urozmaicić śniadania ponieważ kiełbaski i jajka boczek cały czas można wprowadzić inna kiełbaskę albo w innej postaci jajka bo jak już 3 dni z rzędu to tak słabo a reszta to super obsługa wzorowa szef kuchni petarda spacer z przewodnikiem bardzo duża wiedza zaciekawił bardzo ognisko spoko wszystko duży plus

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, zakladybukm

Dla samego jedzenia warto było :), kuchnia wyśmienita, w termach i spa byliśmy po raz pierwszy i świetnie wypoczęliśmy. Weekend z żoną bez dzieci pozwolił nam wspaniale się zrealaksować. A zabiegi spa to było cudo...

Dziękujemy, 351kontakt