Barczewo

Witam można by było zmienić urozmaicić śniadania ponieważ kiełbaski i jajka boczek cały czas można wprowadzić inna kiełbaskę albo w innej postaci jajka bo jak już 3 dni z rzędu to tak słabo a reszta to super obsługa wzorowa szef kuchni petarda spacer z przewodnikiem bardzo duża wiedza zaciekawił bardzo ognisko spoko wszystko duży plus

Termin pobytu: listopad 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, zakladybukm

Dla samego jedzenia warto było :), kuchnia wyśmienita, w termach i spa byliśmy po raz pierwszy i świetnie wypoczęliśmy. Weekend z żoną bez dzieci pozwolił nam wspaniale się zrealaksować. A zabiegi spa to było cudo...

Termin pobytu: listopad 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 351kontakt
Zrecenzowano: 30 października 2019

Hotel szczyci się że bierze udział w weekendzie za pół ceny.Niestety w dniu rozpoczęcia akcji(30.10) rano okazało sie że za pół ceny jest tylko pierwsza noc - kolejna już w normalnej cenie.Pani w recepcji stwierdziła że klienci wykupili już pokoje wcześniej.
Sytuacja niezrozumiała zważywszy że były wolne pokoje a rozpoczęcie rezerwacji we wszystkich hotelach biorących udział w akcji było możliwe dopiero w określonym dniu( 30.10)
Nie jest to napewno sytuacja promująca ten hotel.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, ilka2017
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie bylismy w spa tylko w restauracji. Małe porcje ale dobre. Czekadełko w postaci wlasnego chleba z oliwkami i pomidorowy humus rewelacja. Pomidorowa dobra ale była tylko w menu dla dzieci. Dorsz mała porcja a żona jadła makaron z poledwiczkami i smakował żonie. Miła obsługa. Goście w restauracji zachowywali się głośno.

Dziękujemy, Krzysztof Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataSzybkowska, Kierownik ds. gości, Hotel Azzun Orient SPA & WellnessOdpowiedź udzielona 19 września 2019

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszej Restauracji. Codziennie staramy się, aby poziom naszej obsługi i jakość potraw stale wzrastały, dlatego zapraszamy do odwiedzania nas częściej.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Jest to miejsce do którego będę zawsze wracała. Ma niepowtarzalny klimat, miłą obsługę i pyszne jedzenie. Idealny dla par ale tez i na wypad znajomych czy zorganizowanie wieczoru panieńskiego. Jedyny hotel gdzie mogę sie naprawdę odprężyć i odpocząć. Polecam go wszystkim znajomym. Zabiegi w spa bardzo fajne i utrzymane w oriencie. Super!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, paulinka_pajak

Dziękujemy bardzo za miłe słowa doceniające nasze starania. Głównym założeniem naszego kompleksu Term i SPA jest prawdziwy relaks i wypoczynek osiągany zgodnie z wschodnimi praktykami w drodze równowagi. Jak tylko będzie chciała Pani oderwać się od codzienności, serdecznie zapraszamy do ponownej wizyty w Hotelu Azzun Wellness & SPA.