Zrecenzowano: 4 września 2019

Jest to miejsce do którego będę zawsze wracała. Ma niepowtarzalny klimat, miłą obsługę i pyszne jedzenie. Idealny dla par ale tez i na wypad znajomych czy zorganizowanie wieczoru panieńskiego. Jedyny hotel gdzie mogę sie naprawdę odprężyć i odpocząć. Polecam go wszystkim znajomym. Zabiegi w spa bardzo fajne i utrzymane w oriencie. Super!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, paulinka_pajak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataSzybkowska, Kierownik ds. gości, Hotel Azzun Orient SPA & WellnessOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za miłe słowa doceniające nasze starania. Głównym założeniem naszego kompleksu Term i SPA jest prawdziwy relaks i wypoczynek osiągany zgodnie z wschodnimi praktykami w drodze równowagi. Jak tylko będzie chciała Pani oderwać się od codzienności, serdecznie zapraszamy do ponownej wizyty w Hotelu Azzun Wellness & SPA.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Dobre miejsce na weekend i reset po pracy. Baseny całkiem spokojnie można się zrelaksować, fajnie zrobione miejsce choć można by trochę bardziej się postarać i troszeczkę dofinansowac miejsce, aby uatrakcyjnić je. Byliśmy tam dwa razy i od pierwszego razu zmiana jest tylko zewnętrzny basen, i trochę przebudowana restauracja, ogólnie ok, jedzenie i serwis na plus, spa i termy także, personel robi co może aby było miło i przyjemnie.

Dziękujemy, Przemyslaw W

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami z pobytu w naszym hotelu. Restauracja jest pierwszym etapem zaplanownaych najbliższych zmian, które, mamy nadzieję, zaskoczą Państwa pozytywnie. W planach mamy dalsze renowacje części hotelowej, Term i terenów zielonych, zatem zapraszamy wkrótce, aby mogli Państwo zobaczyć efekty naszej pracy.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Jedzenie podane ze skwaszoną miną (standard w regionie) po prawie 40 minutach. Sałata zwana sałatą cezar polana czymś śmietanopodobnym a do tego kawałki chyba śledziowego mleczu tworzące obrzydliwą mieszankę. Zupa z soczewicy okazała się jednosmakową breją, specjalnie pikantną, żeby nie czuć innych smaków. Akceptowalne były wyłącznie grzanki. Zjedliśmy tylko ze względu na wygłodnienie po długiej podróży i brak innych lokali w pobliżu. Za całość zapłaciliśmy 10 €. Nie ma porównania do jedzenia i obsługi w Słowacji za tę samą cenę.

Dziękujemy, drAlexPreusse

Dziękujemy za cenną opinię i zwrócenie uwagi na wartość, jaką wnosi do ogólnego wrażenia sama obsługa. Przykro nam, że nie posmakowała Państwu nasza kuchnia, szczególnie zupa z soczewicy, która z reguły jest chwalona za swoją odmienność. Sałatka faktycznie mogła Państwa zaskoczyć, gdyż podawana jest w formie tradycyjnej, z anchois. Zgodzimy się z Państwem, że jest to dość charakterystyczny smak, który nie każdemu przypada do gustu.

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne spa
Sympatyczni ludzie
Fajne baseny
Dobra kuchnia i fajny kurs robienia pizzy
Oraz bardzo cierpliwe kelnerki szczególnie jeśli chodzi o naszego synka - malutkiego bałaganiarza.
Nie żałujemy ani jednej chwilki spędzonej w tym miejscu!!!

Dziękujemy, ewam74

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że doceniają Państwo naszą pracę nad tym, aby Państwa pobyty były jak najatrakcyjniejsze. Serdecznie zapraszamy do powrotu; obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby kolejne pobytu pozostawiły równie miłe, a nawet lepsze wrażenia.

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Byłam na tygodniowym urlopie "Aktywny relaks" - program fajnie pomyślany, każdego dnia jakaś atrakcja dla wczasowiczów.
Zacznę od plusów:
- ładnie zaaranżowana przestrzeń wokół hotelu, nie słychać ruchu samochodowego S16,
- fajne baseny, szczególnie ten wewnętrzny, 2 jacuzzi, sauny, przemiła obsługa,
- SPA - szeroka gama zabiegów, korzystałam z różnych masaży - wszystkie profesjonalnie wykonane, wnętrza typowe dla SPA,
- restauracja - dania z karty nierówne, zasadniczo smaczne, ale albo wybitne w smaku [np. chłodnik, stek z tuńczyka], albo przeciętne - np. rosół,
- miła/ uśmiechnięta obsługa/ szybka reakcja na zgłoszoną usterkę.
Minusy:
- pokój typu Superior na parterze, od tyłu hotelu - ponury/ zimny, wyczuwalny zapach wilgoci, grzyb na suficie w łazience, słaba wentylacja, wyposażenie trochę "wiekowe" nadszarpnięte "zębem czasu", brak klimatyzacji,
- pakietowe śniadania - duży wybór, ale monotonne, średnie w smaku, ale można coś dla siebie zawsze znaleźć [w niedzielę pyszny - chyba pieczony na miejscu - chleb]
- obiadokolacje - dania bardziej urozmaicone niż te śniadaniowe, ale znowu "nierówne" smakowo.

Podsumowując - widać starania obsługi i dbałość o dobre samopoczucie gości. Pomysł na plan pobytu interesujący, super baseny i SPA
Jednakże hotel potrzebuje odświeżenia.

Hotel dobry na weekend.

Wskazówka dotycząca pokoi: Sugeruję wybierać pokoje na pierwszym piętrze od strony basenu zewnętrznego
Dziękujemy, kaira843