“Znakomita restauracja”
Kuchnia Dobromil — recenzja

Kuchnia Dobromil
Opis: Miejsce w klimacie rodzinnego domu, czyli to co najlepsze kojarzy się z miejscem z którego pochodzimy. Zdrowa kuchnia, ciepła herbata, aromatyczna kawa i pyszne ciasto. Wkładamy całe serce, żeby codziennie gościć jak najlepszym jedzeniem a także podlaskim spokojem. Zapraszamy w nasze skromne progi.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie, sympatyczna atmosfera, można jeść zarówno w środku, jak i na zewnątrz w ogródku. Polecam w stu procentach.

Dziękujemy, 932_ukaszw

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właścicielki to przesympatyczne, uzdolnione kobietki. Tort weselny w ich wykonaniu to prawdziwy majsztersztyk do dzisiaj czuje jego smak w ustach. BOMBA! Wszyscy goście zachwyceni. Poza tym świetne chlebki w ich wykonaniu i inne ciasta.

Dziękujemy, daniel_olsztyn
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze placki ziemniaczane jakie jadłem ze śmietaną tak gęsta jak twaróg. Dotego rewelacyjnie lekki chłodnik pełny buraków. Ilości przyzwoite ładnie podane. Polecam na przerwie po drodze.

Dziękujemy, Nacomito
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Miejsce trochę niepozorne, ale za to jaka niespodzianka: ciasta domowe - rewelacyjnie smakowite! Obsługa b. miła i pomocna. Można w zaciszu skonsumować deser, bo teren rozległy. Jest nawet mały plac zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

Dziękujemy, eliszkab
Zrecenzowano 17 lipca 2019

W ofercie zestaw dnia tj. pomidorowa +pieczeń. Po pierwsze pomidorowej nie było, a z obsługą nie można było się porozumieć odnośnie innej zupy. Pieczeń okropna, sos bez smaku. I za to chcą 20 zł. Porażka. Nigdy więcej tam nie zajrze.

Dziękujemy, Katarzyna M

Kuchnia Dobromil — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siemiatycze, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Dobromil? Podziel się wrażeniami!