“Polecam”
Hospoda U Jezera — recenzja

Hospoda U Jezera
Nr 5 wśród 25 Restauracje (Ostróda)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Swietny ser zapiekany i pyszne okonki w sosie tzatziki, duzy wybor piw. Mila obsluga i w mire szybki czas realizacji zamówienia. Polecam

2  Dziękujemy, Bartosz K

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 5 różnych dań z czego sensowna była jedynie zupa. Dania mięsne w zasadzie prawie nie zawierały mięsa - malutkie kawałeczki i dużo sosu. Podobnie makaron - sam makaron z sosem praktycznie bez dodatków. Jakość absolutnie nieadekwatna do nawet niewygórowanej ceny. Na plus jedynie obsługa

2  Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy placek po cygańsku. Farsz bardzo dobry ale sam placek spalony i robiony na starym oleju zdecydowanie nie polecam.

1  Dziękujemy, andrzejoldak
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Podczas wakacyjnego pobytu wstąpiliśmy do Hospody i zostaliśmy oczarowani jedzeniem oraz przyjazną obsługa. Klimatyczna i godna polecenia knajpka.

2  Dziękujemy, Natalia N
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy zupę czosnkową oraz ser panierowany. Zupa bardzo słona i średnia w smaku. Ser smaczny ale nic specjalnego. Piwo ok, ale w Czechach znacznie lepiej to wszystko smakuje. Nie pójdziemy tam kolejny raz.

1  Dziękujemy, emilian336

Hospoda U Jezera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Hospoda U Jezera? Podziel się wrażeniami!