“Sympatyczne miejsce”
Trattoria La Riva — recenzja

Trattoria La Riva
Nr 3 wśród 25 Restauracje (Ostróda)
Kuchnie: Włoska

Spędziłam tu sympatyczny wieczór z włoskimi piosenkami, jedząc pysznego tatara i krewetki, próbując różnych pizz. Miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, BarbaraT2025

Zrecenzowano 1 września 2019

Przytulne i klimatyczne miejsce z muzyka na żywo. Niemniej jednak serwowanej kuchni włoskiej daleko do Wloch. 1 dnia zamówiliśmy pizzę, która podano letnia, ciasto niesmaczne, zupełnie niepodobne do pizzy włoskiej...ratowały ja jedynie składniki.
Kolejnego dnia, wybraliśmy się ze znajomymi, na ogień poszła znowu pizza (daliśmy jej 2 szanse) oraz pasta dodatkowo wzięliśmy sandacza który jest polecany w karcie, warzywa ok, natomiast ryba była sucha przez co straciła na smaku.
Pizza ponownie podana letnia i zupełnie bez wyrazu.
Pasta poprawna choć mało przyprawiona przez co wydawała się mdła.

Dziękujemy, Beatarem
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce , przepyszne jedzenie -mule rewelacja !!! I dodatkowo przemiła obsluga, co coraz rzadziej się spotyka . Polecam

Dziękujemy, ma_gorzatap507
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce, obsługa na najwyższym poziomie. Jedzenie doskonale. Doskonała zupa rybna, nasz 6 letni synek podczas drugiej wizyty w Trattorii zamówił sobie ja na obiadokolacje. Miejsce godne polecenia dla dużych i małych. Przy Tratorii ogromna piaskownica, w której milusińscy mogą spędzić czas w oczekiwaniu na posiłek. Dziękujemy za przemiłe chwile spędzone u Państwa.

Dziękujemy, KingaS979
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jedzenie przepyszne, typowo włoskie, szczególnie polecam desery( jedliśmy tiramisu i semifreddo). Obsługa bardzo dobra, inne restauracje mogą brać przykład! Polecam każdemu!

Dziękujemy, Alicja S

Trattoria La Riva — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Trattoria La Riva? Podziel się wrażeniami!