Ostróda

“Micha frytek i piwo”
Tawerna Restaurant — recenzja

Tawerna Restaurant
Nr 12 wśród 25 Restauracje (Ostróda)
Zrecenzowano 7 września 2019

Sympatyczna obsługa, smacznie. Fajnie jest posiedzieć nad wodą. Mają
też dobrą pizze. Dobrze jest też zarezerwować wcześniej stolik, bo w w czasie wakacji ale także w weekendy jest trudno o miejsce.

Dziękujemy, BarbaraT2025

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Restauracja w środku bardzo fajnie urządzona. Pizza smaczna, aczkolwiek w smaku przypomina zwykłą domową, także nic nadzwyczajnego. Kelnerki to dramat. Narzeczony poprosił o colę zero, jednak dostaliśmy normalną. Po otrzymaniu pizzy 10 minut czekaliśmy na oliwę czosnkową, po trzykrotnym upomnieniu się otrzymaliśmy oliwę, jednak klasyczną, a nie czosnkową. Panie z obsługi absolutnie nie nadążały za tym co się dzieje w lokalu, pomimo, że było +/- 10 zapełnionych stolików.
Podsumowując jedzenie całkiem ok, ale obsługa to dramat.

Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie
Ponad 1,5 godziany. Rosół zimny.Pomylone dania.na rachunku nabyte wìęcej niż zamawialiśmy.

Dziękujemy, dariuszs700
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na posiłek czekaliśmy ponad półtorej godziny. Przy czym co jakiś czas przychodziła kelnerka z informacją że nie ma:pierogów, placka ziemniaczanego itd.

Dziękujemy, Q5155AEmartag
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja. W środku fajny klimat, piecyk w którym pali się ogień wygląda super. Naleśniki z jagodami takie sobie. Innych rzeczy nie próbowałem, więc ciezko ocenic.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 623tomaszk

Tawerna Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Restaurant? Podziel się wrażeniami!