Ostróda

“Kolejny przypadek zatrucia pokarmowego”
Lalo — recenzja

Lalo
Nr 1 wśród 25 Restauracje (Ostróda)
Kuchnie: Polska, Środkowoeuropejska, Współczesna, Fusion
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Dziś w lokalu z mężem zamieściliśmy pizzę po której dostał silnego zatrucia pokarmowego. Nie tak dawno była opinia od innego klienta również podobny skutek jedzenia w tej restauracji. Obsługa również pozostawia wiele do życzenia

3  Dziękujemy, Beata K

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny może wysokie ale o 16 w niedziele dostaliśmy ostatni stolik. Danie smaczne i ładnie podane. Gratulacje dla kuchni! Obok poproszono managera - pojawił się natychmiast i kulturalnie rozwiązał problem. Będziemy wracać będąc w pobliżu. Polecam.

Dziękujemy, 925dariuszw
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ryby bardzo dobre a steki rewelacja!samo miejsce też bardzo urokliwe nas samym jeziorem polecam dużo miejsca.

Dziękujemy, andrzejoldak
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół dramat
Chłodnik ocet
Makaron z grzybami słone dramatycznie
Mały wybór dań głównych
Ceny kosmiczne
Pies dostał wodę

Dziękujemy, jaros_awc420
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce dość widoczne ma ładny taras z pięknym widokiem nad jeziorem.
Obsługa w czwartek miła, szybka .
Pierś z kurczaka świeża z super frytkami z warzyw korzennych i niespotykaną surówką z czerwonej kapusty. Duża porcja. Lody zaproponowane przez obsługę smacznie podane. Niestety sok cytrynowo pietruszkowy rozwodniony i bez smaku. Aperol z wodą. Mceny średnie.

Dziękujemy, brodacz27

Lalo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Lalo? Podziel się wrażeniami!