Ostróda

“Tylko pierogi!!!”
Restauracja King Pin — recenzja

Restauracja King Pin
Nr 20 wśród 25 Restauracje (Ostróda)
Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja z kręgielnią i dyskoteką, ale nas interesował tylko obiad. Dostaliśmy bon zniżkowy z pobliskiego hotelu.
Mąż był zawiedziony rozwodnionymi flakami, ale sytuację uratowały pierogi z mięsem. Robione na miejscu - przepyszne!!! Warto było!

Dziękujemy, rena e

Zrecenzowano 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

NIE POLECAM TEGO MIEJSCA !!!

Jak dla mnie to pseudo restauracja , złle oświetlone pomieszczenie porażka a nie restauracja to zadłuża nazwa .
Zamówiliśmy dania 4 różnie , czekaliśmy na nie ponad 30 minut i nareszcie są ale 3 dania na 4 -te jeszcze czekaliśmy po 10 minutach .
Danie które przyniesiono jako czwarte ni jak przypominało coś co można zjeść z apetytem , wygląd przeżute i wyplute , odraza ! Feee
Za nic nie miało to nic wspólnego z nazwa czyli tagiatelle z kurczaka w sosie borowikowym , można rzec wygląd wywoływał odruch wymiotny wręcz . Nieapetycznie , czarne kawałki mięsa napewno nie drobiu posiekane jak na shaorma a przy tym żylast .
Po interwencji zostało wymienione na wskazane danie czyli placek po cygańsku , średnica placka w całości to talerzyk śniadaniowy ale część jadalna to tylko spisek od filiżanki ponieważ tak brzegi były spalone na węgiel , po prostu świństwo !
Jak dochodzi do zapłaty okazuje się ze żaden rabat nie otrzymamy , gdyż tłumaczenie było takie ze zostało wymienione a ze placek spalony to nic takiego !
Tak bezczelnego zachowania i pogardy dla klientów dawno się nie spotkałam .
Chce jeszcze zwrócić uwagę na brudne koszyki w których podaje się sztućce .
Można na nich zobaczyć przyklejone resztki jakiś składników !
OBRZYDLIWE !!!
Ostródę zapamiętam z obsórnego miejsc jakim jest
ta właśnie ,,restauracja”

Dziękujemy, Iwona C
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety Ale restauracją tego nazwać nie można.To jakaś porażka. Zamówiłam fileta z frytkami A dostałam ok dwóch kilo frytek z mini biletem do tego zamówione był zestaw surówek A dostaliśmy sałatę zieloną z ogórkiem. Odpowiedź kelnerki było że teraz to mam już to albo mogę zrezygnować. Na jedzenie długo się czeka i każdy z nas dostał z osobna także jeden jadł A reszta patrzyła. Obsługa również nie miła. NIGDY WIĘCEJ

Dziękujemy, Gonia G
Zrecenzowano 12 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza kompletne dno! Pieczona na tłuszczu, w foremce, prawdopodobnie za długo w zbyt niskiej temperaturze bo ciasto twarde, zakalcowate, suche, zero smaku drożdży...
Ser spalony, bez smaku, mozarelli brak.
Najgorsza jaką kiedykolwiek jedliśmy!

1  Dziękujemy, Akrel
Zrecenzowano 18 listopada 2017

Ze względu na walory smakowe, można to miejsce odwiedzać wielokrotnie. Zarówno pizza, gyros czy naleśniki, każde z tych dań zasługuje na uznanie. Wszystko szybko podane, świeże i smaczne, a porcje zadowolą każdego głodnego. Żeby tylko jeszcze obsługa była zainteresowana klientem.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Michał P

Restauracja King Pin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja King Pin? Podziel się wrażeniami!