Wraz z grupą bylam w hotelu jedna dobe, wybralismy ten hotel ze wzgledu na liczbe pokoi i czas dojazdu oraz szeroki wachlarz uslug centrum Spa, duze komfortowe pokoje, elastyczna i przemila obsluga klienta piękna okolica na spacery i wycieczki rowerowe czy konne! Polecam, choc nie jest to najtansze miejsce, ale za standard i jakość trzeba płacić.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ewas940
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: A_Styrna_DH, Dyrektor Hotelu, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza DylewskieOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,
w imieniu swoim i całego zespołu dziękuję za podzielenie się opinią po wyjeździe z Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Dziękuję za docenienie miejsca, wszelkich udogodnień, a przede wszystkim obsługi, cieszę się, że nasze starania zostały zauważone, a taka opinia to dla nas największa nagroda. Zadowolenie Gości jest naszym priorytetem.

Serdecznie zapraszam do kolejnej wizyty w Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Dyrektor Hotelu

Jeśli ktoś potrzebuje miejsca, w którym może w 100% odpocząć zdala od miejskiego zgiełku, to jest to miejsce idealne!

Dookoła mnóstwo zieleni, zwierząt, cisza oraz spokój. Bliska odległość do tego raju relaxu z Warszawy to ogromny plus.

Kochamy tu wracać razem z Mamą. Przyjeżdżamy od 5 lat rok w rok i na pewno będziemy przyjeżdżać jeszcze przez kolejne lata :)

Dziękujemy, AnnaOtto92

Szanowna Pani,
dziękuję za podzielenie się wrażeniami z pobytu w Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.
Jest mi niezmiernie miło czytać tak pozytywną opinię, dziękuję za docenienie miejsca, okolicy oraz sprzyjającej atmosfery, która pozwala na chwilę relaksu i zapomnienia. Największą nagrodą dla całego zespołu jest zadowolenie Gości i Państwa powroty do hotelu.

Serdecznie zapraszam do ponownego skorzystania z Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 4 września 2019

Miałem wielką przyjemność organizować w końcówce maja konferencję na ok 100 osób w tym wspaniałym miejscu i hotelu. Przepiękne miejsce które urzekło zaproszonych gości jak i również mnie. Bardzo profesjonalni, mili, życzliwi i pomocni pracownicy hotelu każdego szczebla. Bogate, urozmaicone i przepyszne śniadania. Przygotowany dla nas obiad i kolacja w karczmie Sielanka wspaniała.
Bez wątpienia pobyt w tym hotelu dla wielu osób którzy byli tam po raz pierwszy pozostanie na długo w pamięci i z pewnością będzie inspiracja do powrotu w to wspaniałe miejsce.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, inkcognito
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: A_Styrna_DH, Dyrektor Hotelu, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza DylewskieOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Szanowny Panie,
w imieniu swoim i całego zespołu dziękuję za podzielenie się wrażeniami po wyjeździe z Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Jest mi niezmiernie miło czytać tak pozytywną opinię na temat zespołu pracowników, cieszę się, że nasze starania zostały zauważone. Dziękuję za docenienie miejsca, krajobrazu oraz kuchni. Zadowolenie Gości to dla nas największa nagroda.

Zapraszam serdecznie do ponownego odwiedzenia Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały wypoczynek połączony z relaksem w spa...naprawdę polecam! Kuchnia rewelacyjna, obsługa bardzo miła i pomocna. Cava na śniadanie i w standardzie gazowana woda mineralna. Detal ale z takich detali składa się całość. Jeszcze raz polecam!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Robert G

Szanowny Panie,
dziękuję za poświęcony czas na napisanie opinii po wyjeździe z Hotelu. Dziękuję za docenienie kuchni, obsługi. Zadowolenie Gości to dla nas największa nagroda i motywacja na przyszłość. Obiecuję, że nie spoczniemy na laurach. Bardzo się cieszę, że odwiedzają Państwo także nasz hotel w Polanicy - Zdroju.

Zapraszam serdecznie do ponownych odwiedzin Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Zrecenzowano: 3 września 2019

Spokój, cisza, bardzo dobra organizacja, dobra kuchnia .... warto przyjechać i relaksować się. Przyjeżdżamy ,,na wzgórza,, od 6 lat ( nie tylko Wzgórza Dylewskie, ale również dwa pozostałe hotele Dr. Irena Eris) cały czas pozytywne wrażenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepiej wybrać pokój od strony lasu z balkonem, dalej od recepcji co nie oznacza że bliżej recepcji jest hałas.
Dziękujemy, koziello2711

Szanowny Panie,

Jest mi niezmiernie miło czytać tak pozytywną opinię. Zadowolenie Gości jest dla nas największa nagrodą. Obiecuję, że nie spoczniemy na laurach, a tak miłe słowa działają na nas jeszcze bardziej motywująco.