Zrecenzowano: 3 września 2019

Spokój, cisza, bardzo dobra organizacja, dobra kuchnia .... warto przyjechać i relaksować się. Przyjeżdżamy ,,na wzgórza,, od 6 lat ( nie tylko Wzgórza Dylewskie, ale również dwa pozostałe hotele Dr. Irena Eris) cały czas pozytywne wrażenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepiej wybrać pokój od strony lasu z balkonem, dalej od recepcji co nie oznacza że bliżej recepcji jest hałas.
Dziękujemy, koziello2711
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: A_Styrna_DH, Dyrektor Hotelu, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza DylewskieOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Szanowny Panie,

dziękuję za podzielenie się opinią po wyjeździe z Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.
Jest mi niezmiernie miło czytać tak pozytywną opinię. Zadowolenie Gości jest dla nas największa nagrodą. Obiecuję, że nie spoczniemy na laurach, a tak miłe słowa działają na nas jeszcze bardziej motywująco.

Serdecznie zapraszam do ponownego skorzystania z Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, pyszne jedzenie, przyroda, spokój. Ładne pokoje, piękne, wygodne łazienki. Niestety brak klimatyzacji w pokoju ( nie jestem zwolenniczką "lodowych tchnień", najlepiej, gdyby klimatyzacja była do samodzielnego regulowania i wył./wł.) spowodował, że podczas cieplejszych nocy było porostu duszno - co powodowały być może chroniące nas przed komarami moskitiery. Duży plus za kawiarenkę obok głównego holu. Z basenu i sauny nie skorzystałam, więc nie będę się wypowiadać. Szeroki i świetny zakres zabiegów, jak na hotele dr Eris przystało. Czyli ogólnie na plus byłoby, gdyby...przykro mi, ale spa to cisza, odpoczynek, relaks. Po korytarzach, w restauracji, w kawiarni biegają rozwrzeszczane dzieci, pętając się pod nogami kelnerów i innych gości. Skaczą po krzesłach. Wrzaski od białego rana do późnych (sic!) godzin nocnych. To niby nie wina hotelu, ale jednak może warto wprowadzić jakiś regulamin? Rzucam luźny pomysł. Także nie skorzystam chyba już z Państwa hotelu, zbyt przyjazny...rodzinom, które przyjechały odpocząć (czyt. nie dbać, co robią ich pociechy, bo ONI tu zapłacili i odpoczywają). Czy są hotele dr Eris child free? Byłoby cudownie.

Wskazówka dotycząca pokoi: może parter albo w ogóle możliwość wyjścia na taras/balkon
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, KamilaJ385
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: A_Styrna_DH, Dyrektor Hotelu, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza DylewskieOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
dziękuję za podzielenie się wrażeniami z pobytu w Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Dziękuję za słowa doceniające naszą obsługę oraz uwagi, a nawet "luźne pomysły", które są zawsze dokładnie analizowane przez kierownictwo hotelu. W okresie wakacji i ferii faktycznie odnotowujemy więcej pobytów rodzinnych, z tego powodu mamy w tym czasie przygotowane programy animacyjne, zagospodarowujące czas także najmłodszym gościom. Niemniej satysfakcja i komfort naszych Gości są dla nas bardzo ważne, dlatego jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Generalnie hotel "nie dowozi" względem oczekiwań, które towarzyszą marce dr Irena Eris.

Krótko: słaba kuchnia i obsługa w restauracji (szerzej niżej), świetna opieka nad dziećmi (brawo dla Pań i Pana!); miła, sprawna i uśmiechnięta - co nie jest tu częste - obsługa pokojowa, w porządku: basen, spa, pokoje. Ratownicy świetnie uczą pływać! Hotel dla preferujących nudę nad zabawę - po 22 można już tylko napić się w klubie (bar jest zamknięty). Atmosfera dusznawa, sanatoryjna, choć na szczęście inna niż w Czarodziejskiej Górze. ;-)

Ten hotel z pewnością robił niesamowite wrażenie, gdy powstał w 2007 r. A jednak pobyt w nim dziś uświadamia, że te 12 lat to epoka geologiczna... będąc tam miałem wrażenie, że przebywam w muzeum początków polskiego kapitalizmu, z typowym dla tego okresu napuszeniem, wymuszoną elegancją i prestiżem firmowanym przez jedną z jego ikon. Czego brakowało? Luzu, humoru, uśmiechu i ciekawych pomysłów, które dałyby obiektowi więcej życia, czyniąc czas spędzony tam radosnym a mnie zastanawiającym się kiedy będę mógł znowu tu przyjechać.

Na pewno czas na systematyczny dokładny przegląd techniczny pokoi i całości obiektu, zanim będzie za późno i na kogoś spadnie szklana tafla osłaniająca prysznic czy uszkodzeniu ulegnie coś jeszcze. Rozpadająca się i chwiejąca się balustrada drewniana na tarasie przy basenie też nie robi dobrego wrażenia. A to na pewno wierzchołek góry lodowej!

Dramatem bywa gastronomia: na 4 kolacje, jedna była naprawdę bez zarzutu. To trochę mało jak na luksus blisko natury. Słaba obsługa generująca kryzysy i nie radząca sobie z nimi, w piątek i sobotę uginająca się pod ciężarem zadań. Raz dostaliśmy wszystkie dania jednocześnie!!! I... zero reakcji poza spóźnionymi przeprosinami. Polędwica wołowa - biorąc pod uwagę cenę w karcie: bardzo, bardzo słabo. Pani Doktor! Pani Goście na pewno znają wagyu czy choćby dobrego polskiego rib eye'a! Zupa krewetkowa... kolor brunatny nie zapowiada nic dobrego... Gastronomia w Polsce naprawdę poszła przez te lata do przodu, a klientela zrobiła się rozdokazywana!

Nie mogę darować podrabianego wyciskanego soku z pomarańczy - moim zdaniem raz był dosłodzony (bo pomarańcze nie są nigdy tak słodkie) a raz rozcieńczony wodą i nie nadawał się do picia.

Jadąc na Mazury oczekiwałbym więcej ryb - Iława to tylko 30 km, Dąbrówno 10 km!

Jeśli są kursy uśmiechu, to proponuję skierować na nie większość kelnerów i recepcjonistów.

Dziękujemy, Andrzej Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: A_Styrna_DH, Dyrektor Hotelu, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza DylewskieOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, zarówno pozytywne, jak i krytyczne, dotyczące naszego hotelu. Przeczytałam je z uwagą i niektóre z zastrzeżeń, które mają wpływ na poprawę jakości obsługi, zostały już omówione w naszym zespole. Zapewniam, że oferowanie naszym gościom właściwej, profesjonalnej i miłej obsługi jest naszym priorytetem. Faktem jest, że w dziale gastronomii zaszły w ostatnim czasie największe zmiany personalne. Poza podstawowym szkoleniem personelu, dbamy też o doszkalanie naszych pracowników. Nie mniej żałuję, że nasza restauracja nie spełniła Państwa oczekiwań. Tutejsza kuchnia jest przez większość gości bardzo chwalona. Jeżeli jednak czują się Państwo rozczarowani i zgłaszacie niedociągnięcia, pozostaje mi tylko przeprosić za zaistniałą sytuację i zapewnić, że podejmiemy kroki poprawiające stan rzeczy.
Na terenie całego hotelu regularnie przeprowadzamy przeglądy techniczne i prace remontowe. Wspomniana balustrada jest ujęta w kolejnym etapie remontu.
Mam nadzieję, że przy następnej wizycie Państwa będziemy mieli okazję zaprezentowania się z jak najlepszej strony.

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Dostaliśmy voucher do Hotelu jako prezent ślubny, z którego chętnie skorzystaliśmy. Hotel bardzo ładny, położony w malowniczym środku niczego, co sprzyja wyłączeniu się z codzienności. Przyjemny basen, bardzo ładne patio z leżakami i jacuzzi na zewnątrz. Z wierzchu wszystko pięknie. Przywitanie lemoniadą lub kieliszkiem prosecco bardzo miłe, lecz obsługa, delikatnie rzecz ujmując, średnia, zarówno jeśli chodzi o pomoc (kilkakrotne prośby i telefony do recepcji o przyniesienie rzeczy bądź skorzystanie z usługi jaką hotel oferuje) jak i uprzejmość. Pakiety jedzeniowe niby z wierzchu atrakcyjne- jednakże osobne dopłacanie do napojów (nie mówię tu o alkoholu) uważam za dużą przesadę, tak samo dopłacanie aby móc zjeść w drugiej restauracji. Uważam też, że w takim hotelu brak opcji doniesienia żelazka do pokoju również nie wygląda dobrze, a noszenie rzeczy do specjalnego pokoju, w którym można coś wyprasować uważam za coś, co pojawia się w miejscach o niższych standardach.
I mówiąc o najważniejszym, w końcu hotel SPA - byłam pozytywnie zaskoczona cenami zabiegów, ponieważ były bardzo normalne. Opcja "podstawowy makijaż jest wykonywany po każdym zabiegu twarzy" również brzmi świetnie i cała podekscytowana po wspaniałym zabiegu na twarz udałam się do recepcji z prośbą o umówienie owego makijażu (oczywistym jest to, że po jakimkolwiek zabiegu wykonywanym na twarz - raczej niezalecane jest nakładanie makijażu) - natomiast ku mojemu zaskoczeniu Pani poinformowała mnie, że makijaż, owszem wykonują, ale tuż po zabiegu, a skoro ja nie mogę to mogę umówić się na makijaż PŁATNY normalnie następnego dnia... może pozostawię to bez komentarza. Myślę również, że w ramach skorzystania z zabiegów zniżki na polecane kosmetyki byłyby wskazane, a kosmetyki te są droższe na miejscu niż w sklepach poza obiektem (kupiłam więc informacja sprawdzona).
Co muszę za to pochwalić, to generalnie jedzenie. Świetne i bardzo bogate śniadania. Dodatkowo na kolacje wybieraliśmy się do restauracji "Romantyczna" i jedzenie jest tam obłędne!! W wysokiej cenie, ale naprawdę wyśmienite również szef kuchni, który po królewsku traktuje gości i wychodzi przywitać się na koniec posiłku.
Ogólnie miejsce niezwykłe, z fantastycznym jedzeniem, ale kilka elementów do tak wykwintnego miejsca nie przystaje.

Dziękujemy, GosiaGrz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: A_Styrna_DH, Dyrektor Hotelu, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza DylewskieOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
bardzo dziękuję za podzielenie się uwagami. Dzięki nim możemy poprawiać jakość obsługi. Odnosząc się do sprawy makijażu, myślę, że zaszło nieporozumienie. Zgodnie ze standardami, na koniec zabiegu wykonywany jest, jeżeli klientka życzy sobie, lekki mini makijaż (bez kolorówki i utrwalaczy), w którym stosuje się wyłącznie fluid, tusz do rzęs i błyszczyk. Niektóre bowiem Panie życzą sobie, aby po zabiegu delikatnie poprawić koloryt cery. Natomiast klasyczny makijaż jest faktycznie usługą odpłatną. Nie znam przyczyny rezygnacji z mini makijażu, lecz przykro mi, że kwestia ta nie była właściwie wyjaśniona od razu. Z pewnością jest tu pole do poprawy komunikacji.
Co do kosmetyków polecanych po zabiegach, kosmetyczki rekomendują linię Prosystem Home Care, dostępną wyłącznie w Kosmetycznych Instytutach i mającą przedłużyć efekty zabiegów. W tym celu kosmetyczki wręczają próbki kosmetyków do przetestowania.
Pragnę także podziękować za miłe słowa odnośnie kuchni i serwowanych dań. Jest nam miło, że w tym względzie spełniliśmy Pani oczekiwania.
Zapraszam do ponownego odwiedzenia naszego Hotelu SPA. Będzie nam miło móc Panią gościć ponownie.

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Ciezko bedzie znalezc kiedokolwiek jeszcze hotel z takim poziomem uslug! Najwyższy poziom. Wszystko przemyslane i dopiete na ostatni guzik. Bylismy z mezem i dziecmi. Czulismy sie jak para krolewska:)
Kuchnia rewelacyjna, spa z bardzo bogata oferta, opieka nad dziecmi zapewniona przez caly dzien. Bardzo czysto i mnostwo atrakcji. Nadal nie mozemy uwierzyc,iz udalo sie wlascicielce stworzyc i utrzymac tak wysoki poziom. Od teraz juz tylko hotele dr Ireny Eris.

Dziękujemy, Psychoterapeuta
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: A_Styrna_DH, Dyrektor Hotelu, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza DylewskieOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019