“Niestety NIE”

Yoga Restauracja Indyjska
Zamów online
Nr 18 wśród 25 Restauracje (Ostróda)
Opis: Mamy pomysł rozproszenia depresji, lenistwa i innych negatywnych wibracji. W związku z tym zaaranżowaliśmy zdrowe, higieniczne jedzenie, które zapewnia pozytywne nastawienie. Wybraliśmy aromaty i smaki w Indiach, a kiedy bierzesz swój pierwszy kęs, nasze jedzenie smakuje w Twoich ustach. Spróbuj i przekonaj się jak smakują Indie!
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Samosa bardzo dobra. Na tym kończą się plusy. Reszta łącznie z kebabem nie doprawiona. Kucharz z łapanki. Po prostu jest słaby. Brakuje kropki nad i. Lokal widać, że adaptacja za pomocą farby. Tzw. Zero inwestycji, ale to mi akurat nie przeszkadza.

Dziękujemy, Shelton75

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie (dość spore porcje) , dobra lemoniada oraz miła i szybka obsługa. Stosunkowo nie drogo.

Dziękujemy, AgaC747
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Jedzenie hinduskie na 5+.Zachecam do skosztowania prawdziwej kuchni indyjskiej. Wszystko aromatyczne i smaczne.Ceny przystępne duży wybór dań nawet dla dzieci . Miła obsługa!

1  Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, ceny nie wygórowane, atmosfera super, miła obsługa, same pozytywy. Dla fanów kuchni indyjskiej ale nie tylko. Porcje spore, da się najeść.

1  Dziękujemy, Q9763AXkasia

Yoga Restauracja Indyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Yoga Restauracja Indyjska? Podziel się wrażeniami!