Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Przyjechalimy do hotelu Platinum w Ostródzie w poniedziałek 22. lipca i mieliśmy rezerwacjȩ do piatku 2. sierpnia. Przyjechałam z moim Tatą który ma 83 lata oraz dojechała do nas moja ciocia też w tym samym wieku. Mieliśmy zarezerwowane 2 pokoje. Od pierwszego dnia nie działały karty magnetyczne, wiec za każdym razem żeby wejść do pokoju, musiałam zjeżdżać windą do recepcji, recepcjonistka biegła i otwierała. Pocieszyła mnie też że informatyk ma przyjść w środȩ. W hotelu który ma 4 gwiazdki, recepcja jest czynna od godz. 07.00-23.00 (?). W sobotȩ nikogo w recepcji nie było tylko na fotelu siedział jakiś pan dozorca. Powiedział, że ma główny klucz do wszystkich pokoi. Naszego niestety nie udało mu siȩ otworzyć, co skomentował mówiąc: no to ja już nie wiem co tu zrobić! Po chwili namysłu powiedział że pójdzie do tego drugiego hotelu (mowa o Willa Port) po baterie. To zajeło mu ponad godzinȩ. Nie ma w ogóle mowy o sprzątaniu pokoi. Nasz był sprzatniȩty 1 raz, na drugi dzień po przyjeździe,potem już do końca (6 dni) nikt nie sprzątał, choć były wywieszki żeby sprzątnąć. SPA którego reklamy i cenniki leżały w pokoju, okazało siȩ jest w tym drugim hotelu. Po prostu brak słów. Niestety z tych powodów musieliśmy skrócić nasz pobyt o 4 dni. Jestem niezmiernie rozczarowana. W dzień wyjazdu złożyłam reklamacjȩ na którą nikt mi nie raczył odpowiedzieć. Co do śniadań, też były bardzo ubogie, a już o godz.09.00 nie było praktycznie nic do jedzenia. Nie mogȩ siȩ nadziwić, jak w takim mieście jak Ostróda, może być takie olewanie klientów i to w środku sezonu. Zarówno przez obsługȩ jak i włascicieli. 4 gwiazdki???? Może- 1. Ostrzegam przed tym hotelem.

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 11 lutego 2019

Na króki pobyt bardzo fajne miejsce. Pokoje przestronne i czyste, to samo dotyczy łazienek. Oferta śniadaniowa mogłaby być ciut bogatsza, ale i tak było z czego wybierać. Na minus to brak możliwości sporzycia posiłku na miejscu, restauracja wieczorem jest zamknięta. Nie wypowiadam się w kwestii basenu, bo nie korzystałem. Na plus położenie, dobre miejsce jako punkt wypadowy na spacery po mieście. Osoby aktywne mają bieżnię lekkoatletyczną pod oknami.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jarek80
Zrecenzowano: 21 lutego 2018

Najwyraźniej hotel szykowany jest do zamknięcia.Nie działa basen, zamknieta jest strefa zabaw dla dzieci.Restauracja hotelowa czynna tylko rano-śniadanie bardzo ubogie.Pokoje duże ale zaniedbane, pościel- na brudne poplamiony krwią prześcieradło z gumką nałożone czyste, polpamionea poszwa na kołdrę, poplamiona wykładzina na podłodze.Czuję się oszukana

Termin pobytu: luty 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
7  Dziękujemy, Joanna Ż
Zrecenzowano: 4 grudnia 2017

Dobrej jakości hotel, ale pozbawiony dodatkowych atrakcji. Nieczynna siłownia i basen:-(. O 20.45 zamknięty bar/restauracja. W bezpośrednim sąsiedztwie stadionu piłkarskiego i centrum handlowego czynnego do 22.00.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, andrzej_war
Zrecenzowano: 5 listopada 2017

Hotel 4-gwiazdkowy a restauracja czynna do 20.00.Gdyby nie przypadek , że zjedliśmy w Gietrzwałdzie to musielibyśmy o tej porze szukać czegoś na mieści.i tak "Czar prysł". Po wejściu do pokoju (108) uderzył nas widok poplamionej wykładziny. Przy stoliku a w umywalce brak zatyczki\korka ponadto minibar pusty, Brak jednej nocnej lampki. W pokoju widać już zużycie eksploatacyjne. Jak na hotel 4 gwiazdkowy to byłem zawiedziony. Śniadanie godz. 9.00 i puste ciepłe dania oraz pojedyncze plasterki wędlin..trzeba czekać na dostawę. Ten hotel odbiega poziomem WILLA PORT.

Termin pobytu: listopad 2017
2  Dziękujemy, Zenon D