Zrecenzowano: 11 lutego 2019

Na króki pobyt bardzo fajne miejsce. Pokoje przestronne i czyste, to samo dotyczy łazienek. Oferta śniadaniowa mogłaby być ciut bogatsza, ale i tak było z czego wybierać. Na minus to brak możliwości sporzycia posiłku na miejscu, restauracja wieczorem jest zamknięta. Nie wypowiadam się w kwestii basenu, bo nie korzystałem. Na plus położenie, dobre miejsce jako punkt wypadowy na spacery po mieście. Osoby aktywne mają bieżnię lekkoatletyczną pod oknami.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jarek80
Zrecenzowano: 21 lutego 2018

Najwyraźniej hotel szykowany jest do zamknięcia.Nie działa basen, zamknieta jest strefa zabaw dla dzieci.Restauracja hotelowa czynna tylko rano-śniadanie bardzo ubogie.Pokoje duże ale zaniedbane, pościel- na brudne poplamiony krwią prześcieradło z gumką nałożone czyste, polpamionea poszwa na kołdrę, poplamiona wykładzina na podłodze.Czuję się oszukana

Termin pobytu: luty 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
7  Dziękujemy, Joanna Ż
Zrecenzowano: 4 grudnia 2017

Dobrej jakości hotel, ale pozbawiony dodatkowych atrakcji. Nieczynna siłownia i basen:-(. O 20.45 zamknięty bar/restauracja. W bezpośrednim sąsiedztwie stadionu piłkarskiego i centrum handlowego czynnego do 22.00.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, andrzej_war
Zrecenzowano: 5 listopada 2017

Hotel 4-gwiazdkowy a restauracja czynna do 20.00.Gdyby nie przypadek , że zjedliśmy w Gietrzwałdzie to musielibyśmy o tej porze szukać czegoś na mieści.i tak "Czar prysł". Po wejściu do pokoju (108) uderzył nas widok poplamionej wykładziny. Przy stoliku a w umywalce brak zatyczki\korka ponadto minibar pusty, Brak jednej nocnej lampki. W pokoju widać już zużycie eksploatacyjne. Jak na hotel 4 gwiazdkowy to byłem zawiedziony. Śniadanie godz. 9.00 i puste ciepłe dania oraz pojedyncze plasterki wędlin..trzeba czekać na dostawę. Ten hotel odbiega poziomem WILLA PORT.

Termin pobytu: listopad 2017
2  Dziękujemy, Zenon D
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Aqua fun&spa? Kłamstwo! No chyba że wodną zabawą można nazwać prysznic w łazience!
Z żoną zarezerwowaliśmy hotel na podstawie informacji, zawartych na Trivago i Momondo. Hotel miał mieć basen, zabiegi spa, minibar i wszystko to, co 4-gwiazdkowy hotel powinien posiadać. Czar prysł tuż po wejściu do hotelu. Pani w recepcji, bardzo nieuprzejma, na pytanie o basen odpowiedziała "jaki basen? Gdzie pan to przeczytał? Basen jest nieczynny od ponad roku." Dziwne, że w ciągu roku nikt nie zapytał o basen, skoro na pewno wiele osób rezerwuje przez Trivago! Miałem wrażenie, że przeszkadzam recepcjonistce w jej pracy.Po wejściu do pokoju (214) uderzył nas widok poplamionej wykładziny. Przy szafce nocnej, za zasłoną, papierki po poprzednich gościach. W łazience tynk odpadający z narożników tynkarskich, widocznych za łączeniach płyt G/K. Gdy wziąłem prysznic, zabrakło mydła dla mojej żony! W brodziku i umywalce brak zatyczek/ korków, przez co mogliśmy oglądać, co dokładnie dzieje się w rurach. A już wisienką na torcie był fakt, że lodówka/ minibar nie działał, nawet nie miał półek, które znalazłem zresztą w jednej z szuflad poniżej. Dobrze, że w pobliżu była Żabka, przynajmniej mogliśmy kupić zimną wodę. Na moją uwagę, że lodówka nie działa usłyszałem, że naprawią jutro, bo konserwator już poszedł do domu... Brak słów, stracone pieniądze, trudno wyobrazić sobie takie warunki w hotelu, które ma dwie gwiazdki, nie mówiąc już o 4-gwiazdkowym. Po mojej reklamacji skontaktowała się z nami pani manager sieci hoteli, do której należy Platinum i zaoferowała w ramach rekompensaty voucher na kolację w jednej z ich restauracji. Duży plus za przyznanie się do błedów i próbę zadośćuczynienia. Czekamy na vouchery - mają przyjść pocztą.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Ghor2