Zrecenzowano: 1 stycznia 2019

Z pokojami różnie bywa, ja mam swój ulubiony i proszę o niego za każdym razem jak się tam wybieram :) Hotel żyje głównie z organizacji wesel i stąd taki a nie inny wystrój sali restauracyjnej. Kucharz gotuje bardzo smacznie. Śniadania szwedzki stół, bez zastrzeżeń. Obsługa bardzo miłą i pomocna.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Arkadiusz B
Zrecenzowano: 21 kwietnia 2018

Nocowałem służbowo, hotel jak do spania OK. Poprosiłem o pokój od "podwórka". Czysty , łóżko wygodne, łazienka OK. Rano smacze śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja standardowo jajecznica, parówki, ser żółty na kanapce + herbata :)
Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od podwórka cichsze
Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Robert A
Zrecenzowano: 23 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje czyste, z nieszczelnymi oknami, szpary w drzwiach wejściowych do pokojów. Wystrój bez ładu i składu.
Wystrój sal w stylu rosyjskim, kryształy, łuki, kolumny,krzesła przykryte białym materiałem, napis LOVE w restauracji, fioletowe podświetlenie sufitu. Bardzo pretensjonalnie, ale to ocena subiektywna bo moja. Pracownicy chyba bardzo zmęczeni, goście raczej przeszkadzają im w pracy. Nie polecam na szkolenia.
Bardzo dobry stek w restauracji, niestety brak czerwonego wina.
Wyraźnie coś nie „trybi” w zarządzaniu tym biznesem

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
4  Dziękujemy, kaisersousa
Zrecenzowano: 10 grudnia 2016

Hotel bardzo ładny, bez windy, 2 piętra. Pokój czysty, pościel nowa, łóżko wygodne, toaletka, fotele, stolik, dosyć duży telewizor z wieloma kanałami, woda mineralna. Łazienka również czyściutka, ręczniki, suszarka, mydło. Śniadanie można było zjeść na wydzielonej części stołu udekorowanego na przyjęcie. Bufet szwedzki skromny, brak posiłku na ciepło, z warzyw tylko plasterki ogórka w occie, brak owoców, ciasta. Woda na herbatę nie była gorąca. Można się najeść ale szału nie ma. Polecam na nocleg w czasie podróży, ponieważ jest z dala od centrum. My nocowaliśmy z piątku na sobotę więc była cisza. Cena za pokój 2-osobowy 160 zł.

Termin pobytu: grudzień 2016
1  Dziękujemy, BydgoszczS
Zrecenzowano: 27 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel wybrałem, aby zobaczyć jak w nim jest i mieć wyrobioną opinię na przyszłość. Okna w pokoju od ulicy bynajmniej w pokoju 10 mało szczelne. Więc jeśli masz czuły sen, zainwestuj w stopery. Duży LCD w pokoju. Poduszki też duże. Łazienka do małego remontu, a ja sam zamontowalem poprawnie drzwi od prysznica. Jednak ciśnienie pod prysznicem duże i tu inne hotele niech biorą z nich przykład. Ręczniki czyste. Jedzenie, danie dnia dość dobre. Śniadanie, stół szwedzki. Ja się dobrze najadłem.

Termin pobytu: październik 2016
Typ podróży: Podróż służbowa