“Godna polecenia ”
Korona — recenzja

Korona
Nr 2 wśród 29 Restauracje (Stargard)

Jedzenie bardzo dobre, jest to jedno z trzech miejsc w Stargardzie gdzie jemy i nie zdarzyło się żeby coś było nie tak, a średnio jemy tam raz w tygodniu. Polecam

Dziękujemy, Monika L

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny klimat, smaczne potrawy. Bardzo dobre grzane wino. Obsługa dba aby niczego nie zabrakło.

Dziękujemy, 85beatab
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Obsługa miła i sympatyczna, jedzenie do zapamiętania i pochwalenia, czego jeszcze nam trzeba ? Iść i zamówić co nieco, tak dla własnej przyjemności...

Dziękujemy, Kolo59
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Koronę na miejsce zorganizowanie przyjęcia komunijnego, byłam bardzo zaskoczona profesjonalną obsługą, jedzenie przepyszne, w przystępnych cenach, napewno jeszcze nie raz odwiedzę :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 28 grudnia 2018

Jedyne co ratuje w mojej ocenie tą restaurację to miła obsługa. Rozumiem, że idą święta ale żeby kilka dni przed w sobotni wieczór trafiać na ostatnie porcje zup, ciast itp to chyba nie oto chodzi. Zamówiona przystawka, kalmary, były w cieście usmażonym na litrach tłuszczu. To samo makaron z krewetkami... Miał być stek ale oczywiście nie było. Zauważyłem, że inni klienci zamawiali dużo pizzy więc może to byłoby lepszym rozwiązaniem.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, art2d

Korona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stargard, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Korona? Podziel się wrażeniami!