Zrecenzowano: 22 czerwca 2018

Plusy:
Świetna lokalizacja, czysto i komfortowo.
Zawsze można znaleźć miejsce parkingowe.
Dobre śniadania.
Winda.

Minusy:
Strefa saun na średnim poziomie.
Brak klimatyzacji w pokoju.
Brak lodówki w pokoju.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2018

Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta na recepcji, lokalizacja w centrum miasta dla zwiedzających ok!, ale dla przejeżdżających drogą S10 dość daleko od zjazdu. Pokój, łazienka w porządku. Posiłki, cóż jadłem sałatkę grecką na kolacje która jak dla mnie nie była za dobra, śniadania smaczne i dość duży wybór.
Był też mały zgrzyt podczas kolacji koleżanka zwróciła uwagę że coś nie jest tak z serm w sałatce, kelner przyjął to ze spokojem i policzył koleżance mniej za sałatkę, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że ja jadłem tą samą sałatkę i mnie już za ser nie odliczono, cóż może i ja musiałbym na to zwrócić uwagę oddzielne.
Generalnie odwiedzając Stargard, warto wsiąść ten hotel.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 1975mariusz
Zrecenzowano: 16 czerwca 2017

Znakomita lokalizacja. Miła obsługa. Czysto. Dobre śniadanie.Tani,świetnie zlokalizowany parking. Nie wiem o czym jeszcze pisać,żeby spełnić kretyńskie wymagania administratora strony, dotyczące min.200 znaków.Melduję wykonanie zadania z nawiązką:(

Wskazówka dotycząca pokoi: Ciszej od podwórka, ale niezbyt ciekawy widok.
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, 699krzysztofs
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017

Hotel położony w samym centrum. Przestronne, dobrze urządzone i zaprojektowane pokoje choć wymagają już odnowienia . Łózko wygodne. Łazienka przestronna, duża pólka przy umywalce. Hotelowe spa przyjemne i dobrze urządzone. Śniadania smaczne. Ogólnie dobry hotel.

Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano: 10 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Przyzwoity hotel w centrum miasta, najlepszy w Stargardzie. Hotelowe SPA warte odwiedzenia i skorzystania z sauny, jacuzzi i masażu. Mogą wystąpić problemy ze znalezieniem parkingu. Śniadania nie zawsze w pełni dostępne.

Termin pobytu: listopad 2016
Typ podróży: Podróż służbowa