“fajna knajpka na mile spotkania”

Miejski Browar Stargard
Nr 3 wśród 29 Restauracje (Stargard)
Zrecenzowano 9 września 2019

Miejski Browar Stargard to dosc nowa fajna knajpka na mile spotkania w gronie rodziny lub znajomych. Pamietam ze ten obiekt byl kiedys czyms w rodzaju domu kultury a potem niszczal przez wiele lat. nalezy docenic ze zostal od restaurowany i przerobiony na fajna restauracjie. W poblizu jest park z rzeka Ina nieopodal i Muzeum Stargardzkie. W pierwszym momencie rzucaja sie w oczy dosc spore kadzie do warzenia piwa usytuowane zaraz przy wejsciu. Dania smaczne i obsluga mila, na 1 pietrze jest kacik zabaw dla dzieci wiec super dla rodzicow ale dla pare zdecydowanie odradzam ze wzgledu na halas. Polecam

Dziękujemy, WieslawJ

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna atmosfera,miła obsługa, niekonwencjonalne lecz cudowne wnętrza i przepyszne jedzenie. Każdemu polecam tatar wołowy oraz deskę degustacyjną wielu rodzai piw ważonych na miejscu.

Dziękujemy, olkazst
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

tatar z podrzędnej wołowiny bo raczej nie z polędwicy, był źle pokrojony i twardy. Po za tym mały wybór potraw, bo na pizzę i hamburgera można iść gdzie indziej. Jak na taki wystrój lokalu jedzenie słabe. No u te dzieciaki biegające pomiędzy stołami. o mało co potrącony w trakcie jedzenia nie wbiłem widelca w oko. "Swoją drogą" dziwię się rodzicom, którzy przyprowadzają swoje dzieci w miejsce gdzie dorośli piją alkohol. Piwo przeciętne, czuć drożdże i za drogie. Ogólnie nie polecam

2  Dziękujemy, JERZYPOL
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Od otwarcia Miejskiego Browaru Stargard minęło już trochę czasu więc przyszła chwila żeby sprawdzić te wszystkie pochlebne opinie. Wybraliśmy się cała familią bo inaczej już ciężko czyli my i nasze dwie córeczki. Przy sobocie bez rezerwacji się nie obeszło. Znałem już wystrój z wielu zdjęć z portali społecznościowych więc wyobrażenie miałem i potwierdziło się, lokal gustowny ze smakiem zachowany styl browaru, piękne miedziane kadzie na wejściu robią swoje. Karta menu z wystarczająca ilością potraw i przystawek itp. do wyboru. Zamówiliśmy Burger 2 razy i pizza margherita plus napoje. Napoje dotarły po chwili lemoniada i oczywiście długo wyczekiwany piwko. Ja zdecydowałem się na Pils. Może wielkim smakoszem nie jestem choć mam swoje lepsze i gorsze gatunki i marki, to naprawdę wielkie oklaski dla pomysłodawców postawienia tego lokalu w Stargardzie. Piwo o idealnej temperaturze, barwie i smaku dla mnie SZTOS. Po chwili oczekiwania otrzymaliśmy jedzenie. No i docierają pięknie podane burgery staranie wykonane na bułkach własnego wypieku wraz z frytkami i surówką. W smaku bajka a trochę burgerów już jadłem w różnych miejscach które są sprecyzowane na takie dania. Mięso idealnie wysmażone odpowiedniej grubości, dobrze dobrana reszta składników nic nie wycieka lub nie ocieka olejem naprawdę dla mnie narazie nr 1 ex aequo z innym ale nie będę robił reklamy. Polecam wszystkim wizytę napewno jesze tam wpadnę bo nie wszystko jeszcze skosztowane.

1  Dziękujemy, Łukasz R
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Piwo smaczne. Niesamowite wnętrze-zauroczylo całą rodzinę, w tym dzieci.
Nie jestem zadowolona tylko z obslugi, być może trafiłam na zła zmianę.
Stolik zarezerwowany dla 6 osób, dostaliśmy 5 talerzy. O wszystko trzeba było się dopominac, choć w lokalu nie było tłoczno.
Oceniam jednak bardzo dobrze, gdyż moim zdaniem miejsce broni się , póki co kuchnią i klimatem.

Dziękujemy, jkadamiak

Miejski Browar Stargard — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stargard, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Miejski Browar Stargard? Podziel się wrażeniami!