“JEDZENIE LEPSZE ALE ...”
Ristorante La Strada — recenzja

Ristorante La Strada
Nr 14 wśród 27 Restauracje (Stargard)
Zrecenzowano 24 kwietnia 2018

Byłam w restauracji kilka dni temu i muszę przyznać , że od poprzedniego roku jedzenie bardzo się poprawiło, wszystko co jadłam mi smakowało a że była to większa uroczystość potraw było dużo.Obsługa miła i to plusy. Niestety na ciepłe dania czekaliśmy bardzo długo o wiele za długo , podany rosół był chłodny a na drugie danie czekaliśmy prawie pól godziny , drugim minusem jest jedno WC - stanowczo za mało.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, barbara n

Zrecenzowano 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo pyszne, obsługa na wysokim poziomie. Wystrój lokalu bardzo przyjemny dla oka. Polecamy

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, 797bartoszw
Zrecenzowano 18 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Samo miejsce i wystrój całkiem przyjemnie, trochę ciasnawo ale da się przeżyć. Czysto i schludnie, wieszak na ubrania w jednym tylko miejscu na tyle restauracji więc lepiej zabrać wszystko z kieszeni przed zostawieniem okryć.
Obsługa miła i profesjonalna. Co do oferowanych dań to mam mieszane uczucia. Dziecko zadowolone bo były frytki i nugetsy z kurczaka. Zupa "pomidorowa" całkiem smaczna, makaron zapiekany z kurczakiem i brokolem też ok, ale miałem pecha zamówić dorsza bo lubię ryby, i jedyne co mogę powiedzieć to że nie pamiętam kiedy ostatnio jadłem tak fatalnie przygotowaną rybę. Myślałem że to kotlet schabowy mocno przypalony i roztluczony mocno młotkiem przez kucharza. Panierki nawalone tyle że miała grubość samej ryby, mięso ryby samo w sobie grubości kilku milimetrow, jak najtańsze suchary rybne z lodówki w supermarkecie po 10 zł za kilo. A z tego co słyszałem w lokalu, to nie byłem tego dnia jedyna osoba narzekającą na to konkretne danie. Szkoda wydanych pieniędzy i zepsutego niedzielnego obiadu.

Także generalnie nie polecam i ja już tam ponownie raczej się nie wybiorę. Myślę że w Stargardzie można znaleźć lepszą włoska knajpe, a jeśli nie to Szczecin nie tak daleko...

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, Michal B
Zrecenzowano 9 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super miejsce!
Przepyszne jedzenie.
Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo przytulny wystrój.
Idealne miejsce na obiad z rodziną i romantyczną kolację, gorąco polecam!

Termin wizyty: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Camper744039
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Byłem kilka razy i dostałem to czego oczekiwałem a całej rodzinie zawsze wszystko smakowało.Obsługa miła a najważniejsze kuchnia wyśmienita lokal czysty i zadbany.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Pawel W

Ristorante La Strada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stargard, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ristorante La Strada? Podziel się wrażeniami!