“Pysznie ”
Restauracja Parkowa — recenzja

Restauracja Parkowa
Nr 9 wśród 29 Restauracje (Stargard)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, duży wybór, pyszne owoce morza i zupa rakowa. Miła i uczynna obsługa. Polecam.

Dziękujemy, 85beatab

Zrecenzowano 5 kwietnia 2019

Pierwszy słoneczny dzień w roku... piwo w ogórku pod dachem... Ja mam dobre wrażenia. Obsługa całkiem miła, choć nie miała dużo roboty, bo w lokalu było raczej pusto (czwartek wieczór). Ale jak masz ochotę na piwko...

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, krzysl71
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Niezbyt smaczne i świeże. Zdecydowanie jedna z gorszych "restauracji" w mieście. Zupa krabowa w miarę ok, makarony niejadalne.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, 617monikag
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się do Parkowej na rodzinny obiad. Bez zachwytu, ale solidnie i smacznie. Czas oczekiwania ok. Bardzo pozytywna obsługa. Lokalizacja dogodna. Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ten Typ L
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Paskudne jedzenie. Mrożone brokuły, twarde tak, że nie da się ich pokroić. Karmazyn z mozarellą to śmiech na sali. Ser udaje mozarelle, warzywna mrożone. Ryba podana jak w kebabowni, sklejona z frytkami i serem. Paskudztwo. Karkówka poprawna, ale bez szału. Jedyna restauracja na Warownej w której było prawie pusto i o czymś to swiadczy. Nigdy więcej

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, izabella81

Restauracja Parkowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stargard, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Parkowa? Podziel się wrażeniami!