“drogo i niezbyt smacznie”
Sorriso — recenzja

Sorriso
Nr 7 wśród 27 Restauracje (Stargard)
Zrecenzowano 18 listopada 2017

Najlepsza jest lokalizacja, w tym miejscu powinna być restauracja ale nie taka. Ceny są astronomiczne a jakość byle jaka . Skusiłam się dwa razy, pierwszy raz po otwarciu było smacznie ale drugi raz już nie. To takie typowe a szkoda ..................

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, barbara n

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiłyśmy tam z siostrą przez przypadek.Jedzenie jest tam pyszne. Siostra była zachwycona bruschettą ja zupą krem z brokułów. Potem siostra jadła polędwicę z kurkami a ja polędwicę z grilla. Obie godne polecenia. Poza tym przemili i profesjonalni kelnerzy. Szkoda że ta restauracja jest daleko od miejsca mojego letniego pobytu

Termin wizyty: sierpień 2017
3  Dziękujemy, mzpuczko
Zrecenzowano 27 listopada 2016

Lokalizacja: lokal umiejscowiony w centrum handlowym Starówka; pod budynkiem parking

Lokal: ładny, schludny, klimatyczny wystrój; warto zwrócić uwagę na wystrój ścian - czerwona cegła dodaje przytulności; nieduża sala ale dobrze rozplanowana, miejsce do własnoręcznego wykonania pizzy przez dzieci

Posiłki: bardzo dobre, świeże, podane w atrakcyjny sposób, zachęcające swoim wyglądem; krótki czas oczekiwania na posiłek; bardzo dobre desery; dobra kawa; smaczne wina; polecam sałatke Marco Polo, makarony, pizze, ale również desery- bardzo smaczne

Ceny: raczej adekwatne do jakości i wielkości dania

Obsługa: przyjazna, symaptyczna i pomocna, w szczególności sam właściciel - zawsze zainteresuje się czy wszystko smakuje i jest takie jak powinno

Termin wizyty: maj 2016
2  Dziękujemy, Matkosia
Zrecenzowano 14 lipca 2016

pizza była z dodatkiem szynki i szpinaku - bardzo dobra, makaron z łososiem wyśmienity. Do tego miła obsługa i przepis na udany posiłek gotowy. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2016
2  Dziękujemy, Gosia C
Zrecenzowano 9 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Pizza jedna z najlepszych jakie jadlem w Stargardzie ! cienkie i pyszne ciasto oraz odpowiednia liczba dodatków.Podsumowując..Jesli cjcecie dobrego i zrównoważonego smaku pizzy polecam !

Termin wizyty: lipiec 2016
3  Dziękujemy, Lukasz Z

Sorriso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stargard, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Sorriso? Podziel się wrażeniami!