“Czy jest na sali manager? :(”
Fregata — recenzja

Fregata

Cudowne widoki, smaczne jedzenie.
ALE:
Obsługa zdezorientowana, czekaliśmy 35 minut na kartę, podczas oczekiwania na menu przyniesiono nam 4 (cztery!) razy zamówienie, którego nawet jeszcze nie złożyliśmy... To napięcie wśród gości na tarasie, kiedy kelner niósł talerze z potrawami... Każdy liczył, że tym razem to na pewno jego zamówienie... bezcenne :)

Po godzinie oczekiwania dostaliśmy część przystawek, niestety mój mąż miał mniej szczęścia, bo swoją przystawkę dostał gdy reszta rodziny zdążyła już zjeść.
Jedzenie jest smaczne, widoki świetne, ale nie można zapominać, że to jednak restauracja, która niestety nie trzyma żadnych standardów obsługi.
Ceny conajmniej (!) wrocławskie - tym bardziej wypadałoby utrzymać obsługę chociaż w granicach przyzwoitości :( Szkoda! Byliśmy drugi raz i niestety jest coraz gorzej :(

Trzeba sobie zarezerwować dużo czasu, nie ma co liczyć na wspólny obiad w mniej niż 2,5 godziny... Miałam ochotę na deser, bo beza wygląda obłędnie... ale bałam się, że zastanie mnie pora kolacji, a obiecałam sobie, że nie będę jadła słodyczy na noc ;)
Obeszłam się smakiem - szkoda!

1  Dziękujemy, paulakZ1433BB

Masakra z oczekiwaniem na jedzenie......... Obsługa biega bez ładu i składu. Nikt nie może nawet udzielić informacji kiedy będzie jakie danie....... Cały ten brak profesjonalizmu rekompensuje minimalnie dobry smak potraw - at least:(

Dziękujemy, TexasfromPoland

Miejsce urokliwe, rewelacyjne, niepowtarzalny klimat. Niestety to chyba jedyna zaleta tej restauracji. Obsługa, kuchnia - słabo.

Dziękujemy, grzegorzk786
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwa restauracja - wystrój i lokalizacja sprzyja oderwaniu się od miejskiej rzeczywistości. Jedzenie jest dobre, uwaga, bardzo duże porcje. Lokal przyjazny dzieciom - jest przewijak, kącik zabaw. Bardzo miła obsługa, nie czekaliśmy długo na zamówione dania. Warto pamiętać, że lokal jest objęty całkowita rezerwacją, jednak nam udało się zarezerwować stolik na miejscu z godzinnym wyprzedzeniem.

Dziękujemy, 631katarzynaz
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwaga odwiedzający! Nigdzie nie ma informacji, że lokal jest objęty całkowitą rezerwacją miejsc. Przy obecnie zamkniętej drodze od strony Walimia dla kogoś kto nie wie i przejdzie parę kilometrów żeby zjeść we Fregacie może okazać się, że odejdziecie z kwitkiem. Informacje zobaczycie dopiero na drzwiach ale wtedy to można już tylko klamkę pocałować. Na stronie zero informacji a sprawdzaliśmy przed przyjazdem. Ja głodna, spragniona i w ciąży musiałam przez to wracać pieszo znów parę kilometrów.

Dziękujemy, Justys861

Fregata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zagórze Śląskie, Województwo dolnośląskie
Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie
Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Fregata? Podziel się wrażeniami!