“Miejsce rewelacyjne, jedzenie przeciętne”
Fregata — recenzja

Fregata

Miejsce urokliwe, rewelacyjne, niepowtarzalny klimat. Niestety to chyba jedyna zaleta tej restauracji. Obsługa, kuchnia - słabo.

Dziękujemy, grzegorzk786

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwa restauracja - wystrój i lokalizacja sprzyja oderwaniu się od miejskiej rzeczywistości. Jedzenie jest dobre, uwaga, bardzo duże porcje. Lokal przyjazny dzieciom - jest przewijak, kącik zabaw. Bardzo miła obsługa, nie czekaliśmy długo na zamówione dania. Warto pamiętać, że lokal jest objęty całkowita rezerwacją, jednak nam udało się zarezerwować stolik na miejscu z godzinnym wyprzedzeniem.

Dziękujemy, 631katarzynaz
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwaga odwiedzający! Nigdzie nie ma informacji, że lokal jest objęty całkowitą rezerwacją miejsc. Przy obecnie zamkniętej drodze od strony Walimia dla kogoś kto nie wie i przejdzie parę kilometrów żeby zjeść we Fregacie może okazać się, że odejdziecie z kwitkiem. Informacje zobaczycie dopiero na drzwiach ale wtedy to można już tylko klamkę pocałować. Na stronie zero informacji a sprawdzaliśmy przed przyjazdem. Ja głodna, spragniona i w ciąży musiałam przez to wracać pieszo znów parę kilometrów.

Dziękujemy, Justys861
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ładnie położona, tuż przy jeziorze z pieknym widokiem. Miejsca trzeba wczesniej rezerwować ale udalo się coś znaleźć. Dania smaczne, ale CZAS OCZEKIWANIA na zamówienie koszmarnie długi. Od zamowienia do jedzenia ponad godzinę. Na desery zamowione razem z obiadem czekaliśmy kolejne pół godziny. Przeprosili, że ktoś zapomniał i po sprawie. Pewnie jeszcze tam pojedziemy. Podsumowując: fajne miejsce.

Dziękujemy, Dromil
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jedzenie bardzo przeciętne, żeby nie napisać słabe. Ceny bardzo wysokie i nie adekwatne do jakości potraw. Pomyłka podczas przyjmowania zamówienia, która skutkowała bardzo długim oczekiwaniem na danie.
Nie polecam kuchni wcale ale miejsce bardzo urokliwe.

Dziękujemy, Magdalena C

Fregata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zagórze Śląskie, Województwo dolnośląskie
Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie
Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Fregata? Podziel się wrażeniami!