“Gość”
Restauracja Zagroda — recenzja

Restauracja Zagroda
Zrecenzowano 12 września 2019

Żurek w chlebki sos super lubię wpaść zjeść ale k...zatrudnienie sprzątaczki to ciężko przecież ten kelner to nie wie co robić po za kasą i barem kelnerka to jakiś obibok zatrudnić nie lepej kogoś z krwi kości żeby chociaż umiał sprzątać bo reszta ujdzie zwierzyniec też bo lubię ale nie brud na stołkach jak w PRL sanepid powinien zapukać tysiąc razy o te porządki wpadam jem ale tam wszystko się klei od jedzenia ludzie mimo tego daje 5 bo smacznie i zwierzęta super ale brud nr 1 na sali aż boję się dowiedzieć jak na kuchni

Dziękujemy, Liliana L

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo kiepska obsługa, panuje ogólny nieporzadek, brak możliwości płacenia karta i bardzo niesmaczne jedzenie. Nie polecam odwiedzania tego miejsca.

Dziękujemy, aleksandra00000
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Na początku istnie tego lokalu bardzo fajny klimat super jedzenie . Później się popsuło i jedzenie jak i klimat, więc przestałem tam chodzic. Wróciliśmy dwa dni temu gdzyz słyszeliśmy że jest po remoncie. I niestety rozczarowwnie, zamówienie pani zapomniała dać na kuchnię po około godzinie jak się przypomnieliśmy czekaliśmy dalej, więc postanowiliśmy przenieść się z podwórka do środka i tam niespodzianka pod stołem zaschnięta głową myszy czy też innego gryzonia. Sprzątane dawno raczej nie było . Więc podziękowaliśmy za jedzenie i wyszliśmy .

Dziękujemy, Safari434457
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce razem z żoną i dwójką małych dzieci. W środku panuje nieporządek, jednak przyjemny dla oka. Jedzebie bardzo smaczne, polędwiczki palce lizać, pstrąg aromatyczny, pierogi jak domowe. Jednak minusików jest sporo: zagroda reklamuje się jako stekhouse a steków brak, brak płatności kartą, brak obsługi, konieczność składania zamówień przy barze z płatnością z góry. Miejsce ma niesamowity potencjał, wystarczy tak niewiele by osiągnąć murowany sukces, aż dziw, że nikt się o to nie stara.

Dziękujemy, mateusz15w40
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019

Miejsce bajkowe lecz zaniedbane. Niestety Duży nieporządek. Jedna osoba za barem od przyjmowania zamówień, robienia kawy /herbaty ( trwa to wieczność). Brak płatności kartą ( ok nie każdy musi to mieć ale brak kasy do wydawania to już problem), niestety bardzo opóźniało to przyjmowanie zamówień. Kelnerka mówiła że nie ma wydać i zaczynała się gonitwa po ludziach, kto ma pożyczyć rozmienić itp , a kolejka czeka..... Druga kolejka ludzi po odbiór brakującej reszty przez klientów. Oczekiwanie na pstrąga trwało wieczność, przyszedł bez smaku. Ktoś chyba zapomniał o istnieniu soli i pieprzu. Szkoda bo miejsce wygląda cudnie !

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, GlobeTrotting105600

Restauracja Zagroda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zagórze Śląskie, Województwo dolnośląskie
Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie
Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zagroda? Podziel się wrażeniami!