“Piękne miejsce”
Zielona Antresola — recenzja

Zielona Antresola
Nr 1 wśród 38 Restauracje (Leszno)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie dość, że miejsce piękne i klimatyczne, to podawane tu dania zachwycą nawet wybredne podniebienia. Polecam zwłaszcza gnocchi ze szpinakiem i parmezanem. Świetna obsługa.

Dziękujemy, przemo6969

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Obiad z rodziną 2x - makarony za pierwszym razem, a za drugim pierogi.
W jednym i drugim przypadku smacznie.
Polecam!

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Wyjątkowe miejsce, w ciszy i spokoju, tak ciężko znaleźć restaurację w dzisiejszych czasach gdzie można usiąść i bez pośpiechu smacznie zjeść, porozmawiać i cieszyć się ciszą i spokojem. Polecam

Dziękujemy, aszton
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i ładnie podane jedzenie. Co prawda w menu głównie makarony, naleśniki oraz pierogi, ale porcje duże i każdy znajdzie gos dla siebie. Niepowtarzalny klimat. Polecam

Dziękujemy, 823alicjap
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Podane potrawy ładnie podane i pyszne (chłodnik, pierogi z cielęciną, naleśniki z jagodami). Menu dostosowane do pory roku i sezonowych owoców i warzyw. Ceny umiarkowane. Dziękujemy

Dziękujemy, Jolanta K

Zielona Antresola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Leszno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Zielona Antresola? Podziel się wrażeniami!